Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek én vagyok a hibás?

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Külföldön tanulok jelenleg, de még így is képes folyton belémkötni. Kiváncsi vagyok, hogy az alábbi esetben szerintetek kinek van igaza.


Ő: elutaztál?

Én: hova?

Ő: Franciaország

Én: ja tudod, hogy igen, mert megígértem annak a csajnak, hogy vasárnap együtt megyünk fel innen, vagyus felveszem félúton.

Ő: huuu, de feszültek vagyunk..

Innentől meg elkezdtem kérdezkedni egyre vulgárisabban- ahogy általában ő is beszél velem- hogy mi van (pl. hogy mi a f@sz), mert csak random emojikat küldözgetett. Aztán erre írtam, hogy látom bal lábbal keltél és erre írta, hogy “ Ugy szeretnem , ha beken hagynatok orokre es vegervenyesen !ugy szeretnem ha tobbe mar nem keresnetek !”


Eleinte egyáltalán nem voltam feszült…tényleg semennyire. Én úgy éreztem, hogy normálisan válaszolgattam. Azt hogy “hova?” meg azért kérdeztem, mert elméletileg tudnia kellett, hogy átmegyek a franciákhoz és ezért nem értettem, hogy akkor miért kérdezi…esetleg belezavarodott valamibe vagy nem tudom.


2023. okt. 20. 21:30
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat. Anyukámmal volt a veszekedés. Nem volt ezelőtt semmi előzménye, teljesen normális volt a viszony. Viszont elég kötekedős, amit én nem bírok elviselni és visszaszólok, illetve könnyen felhúzza magát mindenen.
2023. okt. 20. 22:35
 12/34 anonim ***** válasza:
95%
A leírtak alapján egyikőtök sem normális. Inkább jobb ha nem is beszéltek.
2023. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik - bár továbbra is elég kevés az infó - sem Te, sem anyukád nem kommunikál megfelelően, ezt kellene rendeznetek. Bármelyikőtök is a hibás, csak az segít, ha értelmes emberek módjára képesek lesztek megbeszélni a problémáitokat egymással.
2023. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, nem lehet.
2023. okt. 20. 23:01
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem próbáld újra, jobb megoldás nem nagyon van.
2023. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt ezelőtt semmi előzménye, teljesen normális volt a viszony."

"Próbáltam már, nem lehet."


Nem érzel némi ellentmondást a válaszaidban?

2023. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem érzek. Ezelőtt a beszélgetés előtt hetekig minden rendben volt köztünk és nem volt előzménye, hogy most ez lenne. Azonban tudom, hogy milyen, mert nem volt mindig jó a kapcsolatunk és viszonylag gyakran kapunk össze. Próbáltam már vele beszélni erről korábban, de nem jutottam vele semmire
2023. okt. 20. 23:40
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

OK, akkor mégiscsak vannak előzmények, bár szerinted nincsenek...


Teljesen mindegy, jelen esetben "ki a hibás", ha nem vagytok képesek a kapcsolatotok alapjait rendezni, mindig lesznek konflikutsaitok.

2023. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

Egy "kérdés-válasz", ami a kérdésben ismertetésre került, ebből semmi se derül ki. Azt nem lehet tudni, hogy általában miképpen szoktatok beszélni egymással/mi volt az előzmény, illetve utána tudható, hogy vulgárisan, mert utalsz rá: "innentől elkezdtél úgy beszélni vele"...

Lehet hogy valamiért egymást idegesítitek ilyen módon, akár unalom-levezetés akár bármi céljából.

2023. okt. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%
A kérdést se értem.Franciaországban élek de ez még az én agyamnak is magas ez a zagyvaság amit idefirkáltál.
2023. okt. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!