Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

Első és legfontosabb dolog az,hogy nyaralunk.Ma reggel felkeltünk, átmentünk szüleimhez (külön gyerek, külön felnőtt szobába voltunk)reggeliztünk,és reggelizés közben elkezdtek nagyon nyalás neveken szólítani.Megkérdtem őket, hogy ne csinálják de hiába ők folytatták.Odáig fajult,hogy rohadtul idegesíteni kezdett a dolog.Szóltam megint nekik,de rám

se bagóztak, ezért finoman az asztalra hajítottam a kaját és elvonultam.Este elmentünk fagyizni, apám fagyizás közben lefotózott.Megkérdem rá, hogy fejezze be mert rohadt idegesítő ilyenkor fotózni,erre apám kiverte a raklit,mivel megkora egy f*sz vagyok és ha én lefotózom darabokra töri a telefonomat.Erre mondtam valamit és a tesóm kifikázott,hogy ennek az idegen szónak a jelentését sem tudom és úgy mondom, és erre odavágják, hogy szokásosan nem tudok viselkedni,és megkora egy f*sszopó vagyok,mivel megint elbasztam a nyaralást.Összeségében nem érdekel a dolog,de nem tudom,hogy tényleg én lennék a hibás vagy sem?


2022. júl. 16. 20:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%

Te vagy a hibás, igen

Faterod nagyon trágár, én így nem tudnék a gyerekemmel beszélni, de lehet csak a te nyelvezeteden íródott.

Érezd jól magad vagy duzzogj észrevétlenül, de ne rontsd el a többiek nyaralását

A szüleid elvisznek nyaralni, pihenni, fizetik a kajád (amit te dobálsz)

Egy fotót nem vagy hajlandó elviselni?

Te vagy a hibás

2022. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Igazi problémáitok is vannak, vagy folyton ilyen baromságok miatt beszéltek csúnyán egymással?
2022. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

Ez a te szemszöged... nyilván nem úgy írsz le mindent, ahogy valóban történt, hanem ahogy a te kis lelki világodnak megfelel. Gondolom alapból is elviselhetetlen vagy, és most sem volt ez másképp. Egy rohadt kép ember... nem tette fel sehova, csak lefényképezett. Hisztis p.csa vagy, még fiúként is.

(Olyan szó meg nem létezik, hogy meGkora... esetleg meKKora)

2022. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Van amikor igazi,de van ilyen hülye szituáció is.És egymással a legtöbb ilyen kialakuló veszekedés miatt.
2022. júl. 16. 20:17
 5/30 anonim ***** válasza:
40%

A magyar, külföldön is magyar...


Megint csak az van, hogy ha nincs probléma egy családban, csinálnak maguknak. Nem is értem, miért mentek együtt nyaralni.


Az szüleidet kerülném a helyedben.

2022. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#3

1/1 mindent úgy írtam le(anyám is így írta le nekem)De igazából az volt a hab a tortán,mikor lealacsonyítottak azzal,hogy legtöbb szónak a jelentését nem tudom.

2022. júl. 16. 20:20
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Én nem látok még a te szemszögedből sem mást, csak azt, hogy a semmin vergődsz állandóan, megsértődsz minden szron, odabszod az asztalhoz a kaját, és még te vagy felháborodva. Fiú létedre. Elég szégyen, ha te így viselkedsz. Gondolom, tőlük egy kis csipkelődés is halálos bűn, de te bunkózhatsz, meg teheted a kis megjegyzéseidet. Ez ilyen tini elmebaj. A legtöbbnél elmúlik, de addig meg nem baj, ha valaki tükröt mutat. Öcsi, te vagy a gáz.
2022. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

"ezért finoman az asztalra hajítottam a kaját" - amit a szüleid kifizettek egyébként, hogy lehet finoman! az asztalra hajítani a kaját? Csak azért kérdem, mert én vizuális ember lévén úgy képzeltem el, hogy felemeled a tányért és nagyon morcos arccal, szúrós szemmel a tányért óvatosan nagyon figyelve az asztalhoz koccintod és felgyűröd vele a terítőt, majd drámaian, morcos nagy léptekkel elviharzol a kellő hisztiroham kíséretével ---- mind ezt csak azért mert kicsit cukkoltak


ha nem így van írd már meg kérlek milyen az amikor finoman az asztalra hajítod a kaját, mert ez marad meg bennem és görcsölök a röhögéstől

2022. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%
Jaj, bocs, nem derül ki, hogy fiú vagy-e, de ha lány, akkor meg extrán gáz, hogy így beszélsz
2022. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

azért mert kamasz vagy és nehezen viseled a szüleidet ebben a korban

szerintem próbáld meg, hogy jól érzed magad és nem húzod fel feleslegesen mindenen. ők is lehetnének tapintatosabbak, de van az a szituáció, amikor egy szülő azt gondolja, hogy a gyerek felfogja, hogy ez csak vicc, viszont a gyerek nem így érzi. mivel a szüleid ezt nem olvassák, csak neked írhatjuk le, hogy ne vegyél mindent véresen komolyan.

2022. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!