Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

Első és legfontosabb dolog az,hogy nyaralunk.Ma reggel felkeltünk, átmentünk szüleimhez (külön gyerek, külön felnőtt szobába voltunk)reggeliztünk,és reggelizés közben elkezdtek nagyon nyalás neveken szólítani.Megkérdtem őket, hogy ne csinálják de hiába ők folytatták.Odáig fajult,hogy rohadtul idegesíteni kezdett a dolog.Szóltam megint nekik,de rám

se bagóztak, ezért finoman az asztalra hajítottam a kaját és elvonultam.Este elmentünk fagyizni, apám fagyizás közben lefotózott.Megkérdem rá, hogy fejezze be mert rohadt idegesítő ilyenkor fotózni,erre apám kiverte a raklit,mivel megkora egy f*sz vagyok és ha én lefotózom darabokra töri a telefonomat.Erre mondtam valamit és a tesóm kifikázott,hogy ennek az idegen szónak a jelentését sem tudom és úgy mondom, és erre odavágják, hogy szokásosan nem tudok viselkedni,és megkora egy f*sszopó vagyok,mivel megint elbasztam a nyaralást.Összeségében nem érdekel a dolog,de nem tudom,hogy tényleg én lennék a hibás vagy sem?


2022. júl. 16. 20:04
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#20

Köszönöm 🙂

2022. júl. 16. 20:42
 22/30 anonim ***** válasza:
81%
A dobálózás helyett meg lehet kérni a családot hogy "légyszi ne szólítsatok így mert bánt engem"
2022. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

#22


A vicc, hogy megkérdem őket,de ahogy a kérdésemben is leírtam,rám sem bagóztak.

2022. júl. 16. 20:45
 24/30 anonim ***** válasza:
37%

"Azért vagyok kedves,mert adakozom+legyen családtag vagy idegen segítek.Volt olyan nap, hogy haverommal a lidl-nél voltunk és segítettünk cipelni.Kb 3 óráig kint voltunk.Tegnap vettem fánkokat és a családdal elosztottam."


Hát ettől a szív leszakad! A jóság, önzetlenség minta képe vagy!

XDDDDDDDD Szakadok a röhögéstől! Jó fej hisztis srác vagy kérdező! Eskü csipázlak!

2022. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

#24

Vérem, leírtam, hogy nem vagyok hisztis mert valamilyen szinten elmegy a fülem mellett.De az, hogy még szólni sem tudok mivel utánna világi szar leszek.Este már meg elgurult nálam a pirula és azért kezdtem bele.

2022. júl. 16. 20:50
 26/30 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel le is zárom a kérdést.Köszönök minden választ,puszi a pocitokra.
2022. júl. 16. 20:59
 27/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell velük menni nyaralni, ha ennyire felqrnak, ennyi...
2022. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan hihetetlenek az emberek. Ez az egyik legundorítóbb viselkedés. Provokálnak valakit, aztán mikor a kipécézett alanynál elszakad a cérna, akkor lehet mártírkodni és álszent módon meglepődni és felháborodni.

Kamasz, oké, de miért nem lehet tiszteletben tartani egy kamasz egyszerű kérését? Hogy ne gügyögjenek neki, ne szólítsák idétlen neveken, szerintem nem nagy kérés.

2022. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
31%
Nem az ők viselkedése a gond....
2022. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Jogosan vagy felháborodva.
2022. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!