Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én lennék a hibás, haszontalan...

Én lennék a hibás, haszontalan? 16/L

Figyelt kérdés

Ma anyukám megkért hogy felmossak, ezért felmostam az emeletet ő pedig a földszintet mosta fel.

Mindig mikor elkezdem tudatja velem hogy sose csinálom jól se a porszívózást se a felmosást és hogyha nem látja hogy vizes a padló akkor megmondja hogy nem mostam fel, de csak azért nem vizes mert már felszáradt


Ezért ma vizesebben mostam fel, hogy lássa, hogy tényleg felmostam.

Mikor vitte le a felmosóvödröt a lépcsőn megcsúszott, és a lépcsőnél a középső nagy kocka alakú fokon megcsúszott és elesett, ezután elkezdett sírni, és megmondta, hogy ez is megint az én hibám, mert túl vizesen mostam fel és ezért elcsúszott


Nagyon bánt mert én nem szerettem volna bántani, csak segítettem neki a takarításban


Tényleg az én hibám? Mit tehetnék hogy ez ne forduljon elő többet?


2020. okt. 10. 17:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem úgy mossál fel és úgy porszívózzál, hogy legyen látszata, ne csak a vizes kőből lehessen rá tippelni, hogy megtörtént!
2020. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Gyakorold a precízebb takarítást!
2020. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Anyud szerintem más miatt ingerült.


Segíts otthon, és aztán igyekezz nem láb alatt lenni.

Az is segít ha illatos mosószerrel mosol fel.

2020. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Kérj töle bocsánatot,DE azt is mondd,hogy miért vizesebben csináltad a felmosást.
2020. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

anyád komplett hülye.. klimaxol,hogy semmi nem jó neki? itt nem veled van a baj.

52/N

2020. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Semmiképp ne moss fel vizesebben, mert balesetveszélyes lehet! Vedd videóra, hogy felmostál. Porszívózásnál meg nyúlj hozzá a helyiségek széléhez is résszívóval, a szőnyegekhez pedig az arra specializálódott szívóval.
2020. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Se hibás nem vagy se haszontalan. Bocsánatot nem kell kérned, hiszen nem tettél semmi rosszat csak meg akartál felelni. Gondolom az úgyis elég baj neked hogy anyukád elesett. De édesanyád is tudhatná vizes felületen nem közlekedünk és ha már megtörtént a baj nem a gyereket szidjuk érte.
2020. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Anyád nem pedagógus alkat.
2020. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
19%
Anyud más miatt ideges és a takarításra vetíti ki a problémáit. Beszéld meg vele a dolgot és kérj tőle bocsánatot. És mondd el hogy miért mostal fel vizesebben. És kérdezd meg hogy van e más problémája ami bántja és mondd hogy nyugodtan elmondhatja hogyha van, nem mondod el senkinek. Amúgy ajánlom hogy egy szombat esti közös vacsora után a legjobb megbeszelni vele. (ha van más problémád nyugodtan szolj)
2020. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy sajnálod hogy baleset történt. De ő mondta mindig hogy nem látja hogy vizes a padló, ezért most több vízzel mostál fel.
2020. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!