Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én lennék a hibás, haszontalan...

Én lennék a hibás, haszontalan? 16/L

Figyelt kérdés

Ma anyukám megkért hogy felmossak, ezért felmostam az emeletet ő pedig a földszintet mosta fel.

Mindig mikor elkezdem tudatja velem hogy sose csinálom jól se a porszívózást se a felmosást és hogyha nem látja hogy vizes a padló akkor megmondja hogy nem mostam fel, de csak azért nem vizes mert már felszáradt


Ezért ma vizesebben mostam fel, hogy lássa, hogy tényleg felmostam.

Mikor vitte le a felmosóvödröt a lépcsőn megcsúszott, és a lépcsőnél a középső nagy kocka alakú fokon megcsúszott és elesett, ezután elkezdett sírni, és megmondta, hogy ez is megint az én hibám, mert túl vizesen mostam fel és ezért elcsúszott


Nagyon bánt mert én nem szerettem volna bántani, csak segítettem neki a takarításban


Tényleg az én hibám? Mit tehetnék hogy ez ne forduljon elő többet?


2020. okt. 10. 17:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
-6- vegye videora???? ne hivjon esetleg közjegyzőt, hogy bizonyitsa?nem használati utmutatót kért, tud porszivozni. Ha az anyjának annyi esze van, hogy vizes kövön glasszál, ez várható, igy járt. SEMMIKÉPP nem a gyerek volt hibás. Miért kérjen bocsánatot? Hogy az eszes anyja vizes kőre ment, és elesett???
2020. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
mintha én lennék lennék 10 évvel ezelőtt... sajnálom
2020. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
17%

Kérj tőle bocsánatot, más miatt rajtad veri le a dolgokat ahogy anno az én anyám rajtam... Suli után mindig patyolat volt a ház de akkor is volt mibe belekötni és ha csak egyszer nem tettem oda apám vagy bátyám xaros gatyáját már ordibált.



Valami illatossal moss fel az tovább tart.

2020. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%

Anyámnál mindig időre ment a porszívózás. Hiába voltam alapos, ha hamarabb végeztem, mint ő, körbe se nézett és már ment is a hibáztatás, ordibálás, lelki terror.

Sajnos nem fog megváltozni. Nekünk egy kalap szar a kapcsolatunk, nem tudok benne bízni.

2020. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon szivesen meghallgatnam anyukad oldalarol is a dolgot, mert lehet, hogy igazad van, de lehet, hogy nem. 16 eves koromban minden fontosabb volt a takaritasnal, ha heti egyszer el kellett mosogatnom, mar bele akartam halni, es meg az edenyek is foltosak maradtak, nem csinaltam rendesen. Ugyanez volt a porszivozassal, felmosassal is, allandoan rohantam az aktualis pasimhoz, megcsinaltam valahogy, de nem volt alapos, sot,csak szabadulni akartam.Egyszoval iszonyat hanyag voltam (na meg ugye tini:)) Anyam veszekedett velem emiatt, hulyenek is gondoltam, hiszen en segitettem neki, nem ertettem mi baja van allandoan.De amikor elkoltoztem 20 evesen, es munka es suli mellett ramszakadt egy haztartas is,akkor lattam be, hogy mennyire igaza volt.
2020. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
13-as válaszomat nem tudom miért kellett 0%ra lepontozni :) deeee okeeeee
2020. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%

Ezért ilyenek a mai fiatalok. Ki van nyalva a seggük, vigyázzunk a kis lelkükre, nehogy vagdossák magukat néhány nevelő szó miatt. A legtöbb válaszból is látszik.

Nem attól lesz tiszta a padló, ha minél vizesebben mosod. Egy-egy folt, zsírfolt lehet ragadósabb, ha csak átmész rajta a felmosóval, akkor fel sem jön, néha bizony kicsit izmosabban kell odanyomni, dörzsölni azt a felmosót. Valamit ha tényleg nem vagy alapos a porszívózással, akkor megette a fene a felmosást is. Csak húzgálod a retket, hajszálakat a felmosóval.

Azt teheted, hogy legyél alaposabb. Ne akarj minél előbb túl lenni rajta, és csak rohanva a látható helyeket megcsinálni. A gyorsítási praktikákat addig úgysem tudod alkalmazni, amíg nincs tapasztalatod.

Inkább kérd meg, hogy mutassa meg alaposan. A székeket ki kell húzni, a kanapé alatt is ki kell takarítani, ha mozdítható, picit kihúzni, hogy mögé beférj, sarkokban is a csővel porszívózni, stb.

2020. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%

# 6. Vedd videóra a felmosást... Éééédes Istenem! Te Stasi ügynök voltál? Vagy Ceausescunak dolgoztál? Rendőr vagy?

Nem tudom.

De szinte biztos hogy budapesti.

Üdv egy vidékitől!

2020. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
-18- van egy általános nézet vidéken, hogy a pestiek hülyék?
2020. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
44%

#19 A fordítottja köztudott, hogy (tisztelet a kivételnek) a budapestiek lenézik a vidékieket.


Hogy a kérdésedre válaszoljak: Szüleimnek panziója van, én 20 éve ingatlanozok. Sok vendéggel / ügyféllel találkozunk, na. Nos a magyar szállóvendégek és a magyar ügyfelek az ingatlan irodában a legjobbak, legkorrektebbek, kölcsönös a bizalom, családias a hangulat. Kivételt képeznek a budapestiek. Szemtelenek, követelőzőek, arrogánsak, nagyképűek, mindenben a legokosabbak, éreztetik, hogy velük kivételeznünk kellene, extra szolgáltatást adni ingyen, de sokáig sorolhatnám. Nagyon tisztelem ellenben a megismert kivételeket, mert csekély számban voltak ilyenek is.


Mintha egy másik univerzumból jöttek volna, a "való világgal" cseppet sincsenek tisztában. Talán megártott a sok dugóban állás nekik, vagy nem tudom...

2020. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!