Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én lennék a hibás, haszontalan...

Én lennék a hibás, haszontalan? 16/L

Figyelt kérdés

Ma anyukám megkért hogy felmossak, ezért felmostam az emeletet ő pedig a földszintet mosta fel.

Mindig mikor elkezdem tudatja velem hogy sose csinálom jól se a porszívózást se a felmosást és hogyha nem látja hogy vizes a padló akkor megmondja hogy nem mostam fel, de csak azért nem vizes mert már felszáradt


Ezért ma vizesebben mostam fel, hogy lássa, hogy tényleg felmostam.

Mikor vitte le a felmosóvödröt a lépcsőn megcsúszott, és a lépcsőnél a középső nagy kocka alakú fokon megcsúszott és elesett, ezután elkezdett sírni, és megmondta, hogy ez is megint az én hibám, mert túl vizesen mostam fel és ezért elcsúszott


Nagyon bánt mert én nem szerettem volna bántani, csak segítettem neki a takarításban


Tényleg az én hibám? Mit tehetnék hogy ez ne forduljon elő többet?


2020. okt. 10. 17:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#18 én is vidéki/kisvárosi vagyok már ugye... csak én nem nézem le a nagyvárosiakat
2020. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 Én sem, aki nem szolgál rá. De feltételezem, hogy neked kevesebb kontaktusod van velük, mint nekem.
2020. okt. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Se haszontalan se hibás nem vagy kis hölgy. :) Anyád nézzen a lába elé... egyébként meg ha fel van mosva, azt nem járkáljuk össze, milyen hülye szokás ez már.


Egyébként meg szerintem is teljesen más eredetű a problémája, csak te vagy a boxzsák. Ha meg tényleg csak ez a baja, akkor takarítson egyedül, hogy megfeleljen a saját mániájának...

2020. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!