Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

Első és legfontosabb dolog az,hogy nyaralunk.Ma reggel felkeltünk, átmentünk szüleimhez (külön gyerek, külön felnőtt szobába voltunk)reggeliztünk,és reggelizés közben elkezdtek nagyon nyalás neveken szólítani.Megkérdtem őket, hogy ne csinálják de hiába ők folytatták.Odáig fajult,hogy rohadtul idegesíteni kezdett a dolog.Szóltam megint nekik,de rám

se bagóztak, ezért finoman az asztalra hajítottam a kaját és elvonultam.Este elmentünk fagyizni, apám fagyizás közben lefotózott.Megkérdem rá, hogy fejezze be mert rohadt idegesítő ilyenkor fotózni,erre apám kiverte a raklit,mivel megkora egy f*sz vagyok és ha én lefotózom darabokra töri a telefonomat.Erre mondtam valamit és a tesóm kifikázott,hogy ennek az idegen szónak a jelentését sem tudom és úgy mondom, és erre odavágják, hogy szokásosan nem tudok viselkedni,és megkora egy f*sszopó vagyok,mivel megint elbasztam a nyaralást.Összeségében nem érdekel a dolog,de nem tudom,hogy tényleg én lennék a hibás vagy sem?


2022. júl. 16. 20:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#8

Úgy finomam, hogy igazából erősebben tettem le az asztalra a kelleténél.

#7

Én nem vergődök egyfolytában.Elég kedves embernek tartom magamat(mások is).A legtöbb dologban segítek bármi legyen az.A kaja meg egy reggel vásárolt croissant,amit reggel vettem abból a pénzből,amit átváltattam nyaralás előtt.

2022. júl. 16. 20:28
 12/30 A kérdező kommentje:

#10

Köszönöm,eddigi leghasznosabb választ.Lehet , sőt valószínű de egyszerűen nem akarják felfogni, hogy ilyennel nem szeretném sose, hogy viccelődjenek.

2022. júl. 16. 20:30
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

"Elég kedves embernek tartom magamat(mások is)"---"hogy szokásosan nem tudok viselkedni,és megkora egy f*sszopó vagyok"


mind kettőt te írtad, nem tudom mások mennyire tartanak kedvesnek, de a saját családod (3 ember) ez alapján nem tart kedvesnek XD

Szóval megvendégelted a családod egy croissant-al, amit össze vissza dobálsz "finoman"

Nagyon kedvellek a "kedvességet" nyerte el a tetszésem

2022. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
tudom, hogy nehéz. 3 kamasz fiún vagyok túl, ismerem a szituációt. de hidd el, hogy neked is jobb, ha megpróbálsz röhögni az egészen. a szülők sem tökéletesek, de biztos vagyok benne, hogy szeretnék, ha jól éreznétek magatokat
2022. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
84%
Az tök mindegy, hogy másokkal mennyire bírod megemberelni magad, a külvilág felé mindenki szebb arcot mutat. A valódit a család látja. Az meg ez. Erre meg ne legyél büszke.
2022. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
83%

13 egy kamasz lehet kedves, de ez általában otthon megy nehezen. ettől még valószínűleg mindenütt máshol kedvelik. ami jó, mert a szülő legalább érzi, hogy nem szúrta el.

otthon viszont picit leengednek. ezért nehéz a kamaszkor. de idővel jobb lesz 🙂

2022. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#13

Azért vagyok kedves,mert adakozom+legyen családtag vagy idegen segítek.Volt olyan nap, hogy haverommal a lidl-nél voltunk és segítettünk cipelni.Kb 3 óráig kint voltunk.Tegnap vettem fánkokat és a családdal elosztottam.

2022. júl. 16. 20:38
 18/30 anonim ***** válasza:
73%
ja, és kár úgy csinálni, mintha mindenki a jóság mintapéldánya lett volna kamaszként. persze, hogy egy felnőtt más szemmel lát, de gondoljatok már vissza, hogy ti milyenek voltatok.tomboltak a hormonok
2022. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#14+#16


Valahogy megpróbálom mindig de valami közbe jön.Majd a napokban újból megpróbálom.

2022. júl. 16. 20:40
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
menni fog! ügyes legyél! 🙂
2022. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!