Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon nehezen viselem el...

Nagyon nehezen viselem el anyáékat én vagyok a hibás a serdülű kor miatt?

Figyelt kérdés

11.es vagyok és pár tantárgy nem igazán megy mostanában pl:a történelem

Anyám a helyett h támogatna állandóan azt papolja h ki fogok bukni, ha nem akarok tanulni akkor ők kivesznek a gimiből menjek el tanulni.

Holnap 3 Tz-t írok viszon tegnap még majdnem 39 fokos lázzal feküdtem az ágyban ma már jobb. Ilyenkor lent alszom a nappaliban és anyám reggelt kijött és mivel az egész estét+ az éjszakát végigi aludtam reggel néztem egy kis filmet a telomon. Kijön és elkezd papolnih ő betegen is tanult és h vagy aludjak vagy tanuljak más választási lehetőség nincs

Ez sztem nem oké

Nem tévézhetek egy picit se?


2022. dec. 11. 08:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

A helyzet az, hogy a történelem olyan tárgy amit csak be kell seggelni, bárkinek megy ha odateszi magát. Mondom ezt úgy, hogy én is világéletemben 2-es voltam töriből mert rohadtul nem érdekel, de érettségire legalább összekaptam magam és 4-est írtam.


Az viszont tényleg nem fair anyádtól ha lázasan akar iskolába küldeni és tanultatni ülni le. Nem hiányzik senkinek, hogy tovább add a betegséget.

2022. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Még egy dolog ami kimaradt az ofo/irodalom tanar 1est fog annak beirni aki holnap nem jelenik meg az irodalom Tz-n(mivel ugy volt h penteken irjuk igy mar megtanultam)
2022. dec. 11. 08:29
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
2-es: Ezt nem teheti meg...
2022. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mutatni kellene valamit feléjük, hogy hogyan is oldod majd meg ezt az egészet. Támogatna talán anyád, ha látná hogy neked is van terved, hogyan javíts.
2022. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

"Még egy dolog ami kimaradt az ofo/irodalom tanar 1est fog annak beirni aki holnap nem jelenik meg az irodalom Tz-n"

. Ez inkorrekt. Szerintem a rendszer nem is enged osztályzatot beírni arra az időpontra, amikor hiányzik valaki (de legalábbis figyelmeztetést küld).


Szóval emiatt az osztályfőnököt lehet elővenni.

2022. dec. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Miért alszol a nappaliban?


Nem igazán megy, akkor ülj le és tanulj. Most épp beteg vagy, de ha bukásra állsz akkor ezek szerint eddig sem tanultál...szóval ez most csak jó kifogàs.

2022. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem állok bukásra(3ra állok csak tavaly 5os voltam)
2022. dec. 11. 08:46
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom a témazárót nem tegnap jelentették be hanem már régebben. Már akkor elkezdtél tanulni ezért nem lehet gond.

Tinihiszti.

2022. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Megtanultam az igaz de 38 fokos lazzal mar meg ne haragudj nincs erom bemenni is megírni
2022. dec. 11. 09:01
 10/20 anonim ***** válasza:
98%

Engem küldtek egyszer lázas betegen iskolába. Aznap minden órára dolgozat és felelés lett bejelentve és a megfelelési kényszeres anyám sokkal jobban rettegett attól, hogy majd lógósnak néznek, meg majd nem tudom bepótolni a napot, mint amennyire a betegség miatt aggódott.

Egyetlen dogát se írtunk meg, és az összes felelés elmaradt. Én meg végigtámolyogtam a napot lázasan, és végigfertőztem az osztályt. Egy kicsi bűntudata volt, de kimagyarázta, hogy mennyire nagy baj lehetett volna belőle, ha minden dogát megírnak és nekem utólag kell pótolni.

Már akkor is idiótának éreztem anyám viselkedését. Most van 2 gyerekem, ugyanazt gondolom. Ha beteg, maradjon otthon. A munkahelyről is van tappénz, pont ezért. Amúgy voltam egyéni vállalkozó is, akkor hagytam abba, amikor végig kellett dolgoznom egy durva tüszős mandulagyulladást, mert ugye a vállalkozónak nincs szabadság. 5 evvel később kellett kioperálni a tönkrement mandulámat, mert már folyamatosan gyulladt volt. Megérte? Nem. Most alkalmazott vagyok, home office-ban. Tökéletes. Így ha kicsit beteg vagyok, még tudok dolgozni simán. Csak akkor megyek szabira vagy tp-re, ha nincs hangom vagy ha ki se tudok kelni az ágyból.

2022. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!