Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire vagyok hibás ebben?

Mennyire vagyok hibás ebben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Osszejottem egy nalam 11 évvel idosebb novel, o 39 en 28. Mindketten egyedulalloak vagyunk, nincs sajat csaladunk. O egyedul el a sajat hazaban, en meg a szuleimmel. Mindketten szép korulmenyek kozott, amolyan "átlagos".

Eleg regota ismerjuk egymast, mondhatni baratok vagyunk, de kb 4 honapja ez atalakult, es eszmeletlenul egymasba szerettunk. Kb 3 eve vagyunk egyedulalloak mindketten. Minden mukodik kettonk kozott. Mindenki aki korulottunk el, csaladtag barki, elfogadta ezt a kapcsolatot, orultek. Kiveve apam aki nagyon csunyán beleronditott az egeszbe. Tény hogy nagyon sokat koszonhetek a szuleimnek, sok mindent adtak. En becsuletesen dolgozom, plusz munkak stbstb es megbecsulom a szuleim, es ezt ezutan sem akartam felrugni, a kozos projekteket stb. Baratnom kb 600meterre lakik.

Es ezek utan amit kaptam az nagyon durva szavak.. tobbek kozott hogy en vagyok a csalad szegyene, meg ki leszek rakva es hasonlo, mert nem hozzam illo novel jottem ossze(leribncozta a baratnom tobbek kozott), kb 4 napja nem beszelunk egymassal.

A baratnommel meg parkolopalyan vagyunk mert hihetetlen csufsag ami zajlik.

Alapjaban veve mindketten akarunk csaladot majd. (En talan jobban).

Azt beszeltuk hogy megnezzuk max 1-2 evet es o is szeretne igazabol akkor belevagunk, ha nem akkor hiaba imádjuk egymast nincs kozos jovonk.

Mennyire vagyok en hibas apammal szemben? Nekem kene bocsanatert konyorognom? Elkoltozni kéne a baratnomhoz?


2022. jún. 15. 10:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%

ki leszek rakva es hasonlo, mert nem hozzam illo novel jottem ossze(leribncozta a baratnom tobbek kozott),


Apád egy hihetetlen önző paraszt. Semennyire nem vagy vele szemben hibás. Néézett már ki neked szűz menyecskét, vagy mi baja? A barátnődnek egzisztenciája is van, erre se foghatja, hogy biztos téged akar lehúzni.


Én marha gyorsan odaköltöznék a csajhoz és vissza se néznék. Véletlen se kérj bocsánatot apádtól. Miért is kéne...? Mit követtél el ellene?

2022. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
apad egy paraszt. de azt vedd figyelembe hogy a parod 39 eves, vagy most lesz csaladotok vagy soha
2022. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%

Egyelőre költözz oda a barátnődhöz. Egyébként is, ennyi idősen szerencsésebb lenne szüleidtől külön élni. Pláne, ha ilyen beleszólogatók.

Anyukád eszerint toleránsabb? Ő nem tud hatni apukádra?

Csöppet se biztos, hogy hosszú távon működni fog a kapcsolatotok, de ha szakítotok, akkor se a szüleidhez költözz vissza, hanem albérletbe kéne.


Hibás természetesen nem vagy, nincs miért bocsánatot kérned.

2022. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
51%
Apukád durva, önző. Nyugodtan költözz el, nem kötelességed ezt elviselni - de ha családot szeretnél, sajnos 2 év múlva ettől a nőtől már lehet nem fog sikerülni. Kívánom, hogy mégis, de valljuk be ritka az ilyen
2022. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%
41 évesen miért ne szülhetne...??
2022. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

65 éves nöként írok, tehát feltehetöen apád korosztálya!

Apád bunkó, ostoba ember, a helyedben addig nem is látnám meg, amíg nem kér töled meg a barátnödtöl bocsánatot.

Meg még me fognám a cuccaimat és átköltöznék a barátnömhöz, márcsak azért is, hogy demonstráljam az összetartozásunkat. (természetesen a költségeidet te fizeted, nem ö tart le)

2022. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
Én ismerek olyat aki 46 évesen szült.
2022. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
#5 lehetseges, de a teherbeeses eselye rohamosan csokken es a genetikai hibak eselye rohamosan no
2022. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Csökken az esélye, így van. De azért 40 körül még bőven teherbe tud esni.
2022. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
26%

Örökbe is fogadhatnak ilyen esetben. Szerintem a nő nem ég a vágytól, h szüljön.


Amúgy szerintem nem kell az apára haragudni, jót akar. A kapcsolatokat meg valami mindenképp próbára teszi előbb utóbb.

2022. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!