Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire vagyok hibás ebben?

Mennyire vagyok hibás ebben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Osszejottem egy nalam 11 évvel idosebb novel, o 39 en 28. Mindketten egyedulalloak vagyunk, nincs sajat csaladunk. O egyedul el a sajat hazaban, en meg a szuleimmel. Mindketten szép korulmenyek kozott, amolyan "átlagos".

Eleg regota ismerjuk egymast, mondhatni baratok vagyunk, de kb 4 honapja ez atalakult, es eszmeletlenul egymasba szerettunk. Kb 3 eve vagyunk egyedulalloak mindketten. Minden mukodik kettonk kozott. Mindenki aki korulottunk el, csaladtag barki, elfogadta ezt a kapcsolatot, orultek. Kiveve apam aki nagyon csunyán beleronditott az egeszbe. Tény hogy nagyon sokat koszonhetek a szuleimnek, sok mindent adtak. En becsuletesen dolgozom, plusz munkak stbstb es megbecsulom a szuleim, es ezt ezutan sem akartam felrugni, a kozos projekteket stb. Baratnom kb 600meterre lakik.

Es ezek utan amit kaptam az nagyon durva szavak.. tobbek kozott hogy en vagyok a csalad szegyene, meg ki leszek rakva es hasonlo, mert nem hozzam illo novel jottem ossze(leribncozta a baratnom tobbek kozott), kb 4 napja nem beszelunk egymassal.

A baratnommel meg parkolopalyan vagyunk mert hihetetlen csufsag ami zajlik.

Alapjaban veve mindketten akarunk csaladot majd. (En talan jobban).

Azt beszeltuk hogy megnezzuk max 1-2 evet es o is szeretne igazabol akkor belevagunk, ha nem akkor hiaba imádjuk egymast nincs kozos jovonk.

Mennyire vagyok en hibas apammal szemben? Nekem kene bocsanatert konyorognom? Elkoltozni kéne a baratnomhoz?


2022. jún. 15. 10:50
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
O reszerol volt csak az osszeveszés mert nem tetszik neki a dolog. Tobbi csaladtagjaimmal joba vagyok, csak o nez levegonek.
2022. nov. 4. 15:14
 32/34 anonim ***** válasza:
72%

Ő részéről... - ki az az ő?

nem tetszik a dolog... - milyen dolog?


De mindegy, annyira nem érdekes.

2022. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Apam reszerol es az nem tetszik neki hogy osszejottem a lannyal.
2022. nov. 5. 09:04
 34/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem lánnyal, nővel. Tán.
2022. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!