Anyu vagy apu a hibás?

Figyelt kérdés
Anyám nem kedves mindig és van olyan amikor ő ideges ha apám a nappaliban tvzik és ő odaszól hogy,, most takaritok ugyhogy fáradj ki" és erre apám felkapja a vizet és kitör a háború. Apám meg olyan hogy nem nézi el a beszólásokat mint pl. Megállunk a pékségnél és mondja hogy hozzak neki kakós csigát de csak fahéjas volt és ő erre azt mondja hogy,, én nem szeretem a fahéjasat csak a kakaósat és én erre azt mondtam,, te is bemehettél volna szerintem es olyat vettél volna amilyet megkivansz" ő erre elkezdett ordibálni hogy én csúnyán beszélek vele de ilyenek megcsinal anyamnal is
2021. dec. 30. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Anyu.
2021. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%

Megromolhatott az intimitás közöttük. Ha nagykorú lennél talán udvarlási tanácsokat adhatnál édesapádnak, hogy próbáljon meg másképpen viszonyulni édesanyádhoz.


Szentírási részletek szoktak nagyon jó tanácsokat adni házasságok működőképes megtartásához, de ehhez templomba kellene járnod prédikációt hallgatni. (Férjek és feleségek egymáshoz való viszonyáról szoktak intésekre, feddésekre buzdítani egyeseket.)


Ha nagyon akarsz nekik segíteni, légy szíves első körben küldd el őket a családsegítő központba valamelyik hétköznap amolyan házassági terápiára. (Nem a te feladatod megoldani egy kihűlt házasságot.)


Vagy lepd meg őket azzal, hogy elküldöd JEGYES oktatásra őket "poén"-ból. Bár a plébániák inkább első házasság előtt szoktak ilyen fajta csoportfoglalkozásokat tartani csak sajnos. Bár a házasságmegtartó tanácsok mindig jól jönnének...

2021. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy apu idegroncs anyu mellett. Anyu erzeketlennek tunik.
2021. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%
Én szegényapukádat sajnálom. Két ilyen mérgező személyiségű nővel verte meg a sors.
2021. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Apád a paraszt, ha egy kakaós csigán is cirkuszolni tud.
2021. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hibásak, és az ő dolguk lenne a kapcsolati problémáik megoldása.
2021. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Zelk Zoltán: Családi kör c. verse jutott eszembe a kérdés olvasása közben.
2021. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Apukád jó nagy tuskó, maradjunk ennyiben.


Anyukád takarítana a nappaliban, és apukád rossz néven veszi, hogy félbe kell hagyni a tévézését. Hm. Miért nem azt mondja, hogy "ezt a filmet nagyon szeretném végignézni, de utána ÉN (!!!) kitakarítok itt". Ugye? Ez föl se merült benne!


A kakaós csigánál meg nem is értem, mi a gondja. Olyan nem volt, amilyet akart. A gyereke jobb híján hozott fahéjast. Ha semmit se vittél volna ki neki, akkor meg arra tette volna a megjegyzést.

2021. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Az olyan alap családi idill. 😀
2021. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

szerintem anyud nem kedves mert édesapád tesz ezért

apud szerintem beleunt ebbe a családba, de lusta válni vagy változtatni az egészen és rajtatok vezeti ezt le.


a kakaós csigás eset meg elég szánalmas a részéről, megkérdeztem volna hogy melyik rész volt a csúnya a mondatban.

nem irigyellek, nálam is ez van otthon...

2021. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!