Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Hosszú story.

4 éve vagyunk együtt Egy nagyon jó kapcsolatnak indult majd kiderültek dolgok...

Amíg én kismama voltam ő rendszeresen talalkozgatott az exevel és én erről semmit nem tudtam. Kismama voltam már és vártam a babánk.

Aztán kiderült...allitolag csak véletlen futottam össze mindig de egy-egy selfire, kv-rá mindig volt idő érdekes mód. Nem számoltunk el egymásnak minden percunkkel én sokszor azt hittem dolgozik, bíztam benne.

Az egyik képen 4 fal közt vannak. Kettesben.

Allitasa szerint nem történt semmi köztük, szerintem meg igencsak gyanús a dolog.

Még próbáltam megbocsajtani neki de nem megy, bizalmatlan lettem és minden kis apró veszekedésnel felhozom ezt neki, mert nagyon fáj.

Tudom így már egy 0 a kapcsolatunk de itt a pici babánk, lassan fél éves és lehet szétmegyunk.


2021. dec. 6. 07:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és a lényeg még én vagyok a hibás hogy nem tudom lenyelni ezt neki. :(
2021. dec. 6. 07:46
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Én kiraknám. Nem tudnék bízni benne.
2021. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Te vagy. ALAP, hogy a legtöbb férfi SOHA nem akar gyereket. És az is ALAP, hogy okos nő nem szül, mivel csak szerető lesz. A gyereket sajnálom egyedül. :(
2021. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
Bízz bennem.
2021. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Benne
2021. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Te se biznal utolsó ne is írj ilyet
2021. dec. 6. 08:39
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Bizalom nélkül... . Mindenki magából indul ki.
2021. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem te vagy a hibás.

A hátad mögött rendszeresen találkozott az exével.

Én se hinném el, hogy csak beszélgettek régmúlt időkről.

Férfi vagyok, férfilogikával mondom: egy férfi csak akkor találkozgat az exével, ha nem bír tőle elszakadni, ha akar még tőle valamit. Hogy megkapta-e, az egy másik kérdés, szerintem igen, ha többször is találkoztak. De ha nem, akkor is benne lett volna.

Persze mindez egy féléves kisbaba mellett abszolút patthelyzet. Lelkileg is, anyagilag is.

2021. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Na ácsi.


"Allitasa szerint nem történt semmi köztük, szerintem meg igencsak gyanús a dolog.


Még próbáltam megbocsajtani neki de nem megy, bizalmatlan lettem"


Szerinted.. ezzel még semmi nincs bizonyitva, de már ott tartasz h próbálsz megbocsájtani? Te csak szimplán hülye vagy.

2021. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%

ja, végülis szünjön meg létezni, mint ember, mert te bruttósítottad magad. Természetesen a jó válasz, hogy el kell hagyni, törj össze egy családot, nevelj egyedül egy gyereket, és vedd el tőle a lehetőséget, hogy része legyen a gyerkőc életének MERT BIZALMATLAN VAGY.


Nyugodj meg, a valóság az, hogy minden férfi félre lép, amikor asszony elviselhetetlen, gyerek vagy bármi más miatt. Ettől még haza fog menni, a pénzt haza fogja adni. És te szorulsz rá, hogy ott legyen, neki csak egyszerűbb nélküled. Ne legyél felelőtlen.

2021. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!