Anyu vagy apu a hibás?

Figyelt kérdés
Anyám nem kedves mindig és van olyan amikor ő ideges ha apám a nappaliban tvzik és ő odaszól hogy,, most takaritok ugyhogy fáradj ki" és erre apám felkapja a vizet és kitör a háború. Apám meg olyan hogy nem nézi el a beszólásokat mint pl. Megállunk a pékségnél és mondja hogy hozzak neki kakós csigát de csak fahéjas volt és ő erre azt mondja hogy,, én nem szeretem a fahéjasat csak a kakaósat és én erre azt mondtam,, te is bemehettél volna szerintem es olyat vettél volna amilyet megkivansz" ő erre elkezdett ordibálni hogy én csúnyán beszélek vele de ilyenek megcsinal anyamnal is
2021. dec. 30. 21:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
Mindig a férfi a hibás! Aki ezt nem tudja az buta.
2021. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
APád a hibás. Veled is rondán beszél, anyáddal kiszolgáltatja magát. Pökhendin reagál.
2021. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Javaslom anyukádnak, ne takarítson, majd apád megteszi, de csak csendben, nehogy megzavarja anyád tévé nézését.
2021. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
Mindkettejük.
2021. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%

Mindenki hibás és mindhármótoknak fejleszteni kéne a kommunikáción.

Például nyugodtan elmagyarázni, hogy nem volt kakaós.

2021. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

2


Maradtál volna inkább csendben...

2021. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%
Unják egymást, vagy magukat és nincs más kéznél akivel szórakozhatnak
2021. dec. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Megállunk a pékségnél és mondja hogy hozzak neki kakós csigát de csak fahéjas volt és ő erre azt mondja hogy,, én nem szeretem a fahéjasat csak a kakaósat és én erre azt mondtam,, te is bemehettél volna szerintem es olyat vettél volna amilyet megkivansz"


De te miért ugatsz vissza, miért nem lehet azt mondani, nem volt kakaós?

Idegbeteg banda.

2021. dec. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

18-ra:

"de csak fahéjas volt"

Én ezt a félmondatot úgy értelmeztem, hogy a kérdező ezt elmondta az apjának, mikor odanyújtotta neki a fahéjast.

Mondjuk azt a félmondatot viszont én se értettem, hogy "es olyat vettél volna amilyet megkivansz". Hiszen pont az a pláne, hogy az apa sem tudott volna olyat venni, hiszen nem volt!

2021. dec. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Akkor rosszul érted, 19. Kakaóst kért, nem volt, kapott fahéjast. Megjegyzte, hogy a kakaóst szereti, mire beugatott a gyerek.
2021. dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!