Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghíznak a nők mellettem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíznak a nők mellettem, és én vagyok a hibás?? !

Figyelt kérdés

az utóbbi 6 évben 3 komolyabb barátnőm volt, akikkel laktam is.


sajnos mindegyik 5-15 kilót felszedett mellettem.


a mostani párommal 14 hónapja vagyunk együtt, 6 hónapja lakunk együtt. és mióta összejöttünk, 5 kilót felszedett, ami latszik is, és engem kezd zavarni.

én nem hízok, tartom a 100kilómat /185 magas vagyok/.

szerinte én vagyok a hibás, mert én előtte eszek, és nem bírja ki, hogy csak nézze, és ne egyen ő is este, és ne nassoljon...


mármint én olyan vagyok, hogy akár este 10kor is tudok enni film közben.

itthon dolgozok, így nekem több időm jut mozgásra is....


szívesen tornázok akkor, amikor itthon van, de neki nincs kedve munka után tornázni.

főzni vagy együtt főzünk, ha bonyolultabb, vagy mire hazajön, megcsinálom.


szakítás után persze az eddigi mind lefogyott.

párom szerint az én hibám, előző nőim is miattam híztak meg.


tényleg velem van a baj? most egyek titokban? esténként meg én nem bírom ki, hogy ne egyek.


volt már valaki ilyen helyzetben?


2021. dec. 27. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem bírod ki, hogy ne zabálj?
2021. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Mivel férfi vagy , csak te lehetsz a hibás. Egy dagadt nő sem tehet arról, hogy igénytelen. Csak a férfiak tehetnek az ő lustaságukról, falásmániájukról stb...
2021. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem, te tehetséges vagy, neked kocatenyésztőnek kellene lenned! Azt is lehet home officeból csinálni.
2021. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Persze, könnyebb másra fogni a saját f@szságainkat mint egy kis önmegtartóztatást eszközölni.
2021. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem zabálok, de eszek, mert ha nem eszek eleget, akkor nem tudok elaludni, másnap nyűgösebb vagyok.....
2021. dec. 27. 22:48
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Hány kilóról mennyi lett?
2021. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mostani párom 68ról 73-74.
2021. dec. 27. 22:58
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

#8


Akkor még van min dolgoznod, eddig csak 5 kilót tudtál rápakolni.

2021. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi, hogy beleszólok, de a 185 centihez sem ideális az a 100 kiló. Volt párom, aki komolyan foglalkozott a test építéssel és 190 centi volt, ő sem volt ennyi, pedig tudjuk, az izom nehezebb, mint a zsír. Öt kiló hízás nem tűnik soknak, ha esetleg terhes lesz a párod, majd megundorodsz tőle, ha közben felszed plusz 10-15 kilót ? Ha nem tetszik az alakja, akkor finoman tedd szóvá hogy aggodsz az egészsége miatt és menjetek el közösen sportolni. Ha erre nem hajnali és téged továbbra is zavar a helyzet, akkor ott hagyod. Más opció nagyon nincs.
2021. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Rossz a kérdés.


Nem az a kérdés, hogy a te hibád-e. Hanem, hogy: mit tudsz tenni, azért, hogy a jövőben ne mindegyik kapcsolatod max két évig tartson a párod elhízása miatt?


Ha a párod hibája, akkor jobban fogod viselni, ha minden párod elhízik?

2021. dec. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!