Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghíznak a nők mellettem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíznak a nők mellettem, és én vagyok a hibás?? !

Figyelt kérdés

az utóbbi 6 évben 3 komolyabb barátnőm volt, akikkel laktam is.


sajnos mindegyik 5-15 kilót felszedett mellettem.


a mostani párommal 14 hónapja vagyunk együtt, 6 hónapja lakunk együtt. és mióta összejöttünk, 5 kilót felszedett, ami latszik is, és engem kezd zavarni.

én nem hízok, tartom a 100kilómat /185 magas vagyok/.

szerinte én vagyok a hibás, mert én előtte eszek, és nem bírja ki, hogy csak nézze, és ne egyen ő is este, és ne nassoljon...


mármint én olyan vagyok, hogy akár este 10kor is tudok enni film közben.

itthon dolgozok, így nekem több időm jut mozgásra is....


szívesen tornázok akkor, amikor itthon van, de neki nincs kedve munka után tornázni.

főzni vagy együtt főzünk, ha bonyolultabb, vagy mire hazajön, megcsinálom.


szakítás után persze az eddigi mind lefogyott.

párom szerint az én hibám, előző nőim is miattam híztak meg.


tényleg velem van a baj? most egyek titokban? esténként meg én nem bírom ki, hogy ne egyek.


volt már valaki ilyen helyzetben?


2021. dec. 27. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A 100 kilód nekem is soknak tűnik.
2021. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

185 centire 100 kiló vagy? Az nagyon sok. Én csak pár centivel vagyok alacsonyabb, mégis csak 70 kiló körül vagyok, sportos életet élek.

Simán le tudnál adni te is legalább 10-15 kilót, ne egyél annyit és mozogj többet. Ezt az asszony is tudná követni. Mozogjatok együtt.

2021. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ezek a nők amíg szinglik voltak, erővel tartották lent a súlyukat, a kapcsolatban meg nem akarnak szenvedni tovább.

Tudom milyen az, kamaszkoromban végig számoltam a kalóriákat, meg diétáztam, és folyamatosan éhes voltam. Most már abbahagytam, és igaz hogy nem vagyok olyan vékony, de össze nem lehet hasonlítani mennyivel jobban érzem magam.

2021. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon nehéz lenne egy új szokást kialakítani, de szerintem lehetne, hogy mind a ketten jól beegyetek együtt vacsorára, és a film alatt már semmi nasi egyikőtöknek sem. A film lesz az élmény, és össze lehet bújni.
2021. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
A csaj hibája , nehogy már ne egyen a kérdező mert a barátnője nem képes az önmegtartóztatásra és elhizik xdd
2021. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#15 A párkapcsolat nem a hibás kereséséről szól, hanem arról, hogy együtt megpróbáljuk megoldani a problémákat.


Mindenki mondhat olyan dolgokat egy kapcsolatban (hacsak nem valamelyik hollywoodi film mary sue karakterét alakítod), amit nem gondols teljesen komolyan.


Amúgy meg részleteket nem ismerünk, de nagyon nehéz úgy egészségesen étkezni és salátát enni rizzsel, meg natúr csirkével, hogy a párod eszi a csokis muffint vagy a palacsintát melletted.


Persze lehet, de rettenetesen nehéz.

2021. dec. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!