Anyu vagy apu a hibás?

Figyelt kérdés
Anyám nem kedves mindig és van olyan amikor ő ideges ha apám a nappaliban tvzik és ő odaszól hogy,, most takaritok ugyhogy fáradj ki" és erre apám felkapja a vizet és kitör a háború. Apám meg olyan hogy nem nézi el a beszólásokat mint pl. Megállunk a pékségnél és mondja hogy hozzak neki kakós csigát de csak fahéjas volt és ő erre azt mondja hogy,, én nem szeretem a fahéjasat csak a kakaósat és én erre azt mondtam,, te is bemehettél volna szerintem es olyat vettél volna amilyet megkivansz" ő erre elkezdett ordibálni hogy én csúnyán beszélek vele de ilyenek megcsinal anyamnal is
2021. dec. 30. 21:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

És eltitkolta az apja elől, hogy azért nem kakaóst hozott, mert az pont nem volt????


Kérdező, írd már le egyértelműen, hogyan zajlott az a kakaós csiga-eset!

2021. dec. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Apam meg azon belül szereti a meggyes retest meg a pizzasbagettot de azt hittem hogy a fahejas is jo lesz
2021. dec. 31. 08:24
 23/23 anonim ***** válasza:
21%

ÉS ELMONDTAD NEKI, HOGY NEM VOLT KAKAÓS?????????????????????


(Neked se erősséged a kommunikáció, azt már látom.)

2021. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!