Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire vagyok hibás ebben?

Mennyire vagyok hibás ebben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Osszejottem egy nalam 11 évvel idosebb novel, o 39 en 28. Mindketten egyedulalloak vagyunk, nincs sajat csaladunk. O egyedul el a sajat hazaban, en meg a szuleimmel. Mindketten szép korulmenyek kozott, amolyan "átlagos".

Eleg regota ismerjuk egymast, mondhatni baratok vagyunk, de kb 4 honapja ez atalakult, es eszmeletlenul egymasba szerettunk. Kb 3 eve vagyunk egyedulalloak mindketten. Minden mukodik kettonk kozott. Mindenki aki korulottunk el, csaladtag barki, elfogadta ezt a kapcsolatot, orultek. Kiveve apam aki nagyon csunyán beleronditott az egeszbe. Tény hogy nagyon sokat koszonhetek a szuleimnek, sok mindent adtak. En becsuletesen dolgozom, plusz munkak stbstb es megbecsulom a szuleim, es ezt ezutan sem akartam felrugni, a kozos projekteket stb. Baratnom kb 600meterre lakik.

Es ezek utan amit kaptam az nagyon durva szavak.. tobbek kozott hogy en vagyok a csalad szegyene, meg ki leszek rakva es hasonlo, mert nem hozzam illo novel jottem ossze(leribncozta a baratnom tobbek kozott), kb 4 napja nem beszelunk egymassal.

A baratnommel meg parkolopalyan vagyunk mert hihetetlen csufsag ami zajlik.

Alapjaban veve mindketten akarunk csaladot majd. (En talan jobban).

Azt beszeltuk hogy megnezzuk max 1-2 evet es o is szeretne igazabol akkor belevagunk, ha nem akkor hiaba imádjuk egymast nincs kozos jovonk.

Mennyire vagyok en hibas apammal szemben? Nekem kene bocsanatert konyorognom? Elkoltozni kéne a baratnomhoz?


2022. jún. 15. 10:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván jót akar, azért kelt a gyerekében bűntudatot - mi volt a bűne, kedves 10-es??? - illetve a szerelmét ler*bancozta. Teljesen jogos.


Örök mondás: a pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve.

Jobb, ha nem kapnak apuka jóindulatából.

2022. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
11%

11 pont annyira nem lehet elítélni az apát, mint a barátnőt mivel ugye egyikőjüket sem ismerjük. Lehet, h van oka ribizni. Lehet h nincs. Mindenestre a szülők van, hogy nem olyan gonoszak, mint amilyennek tűnnek.

Itt mindenki olyan sztorit lát bele amilyet ismer/elképzel.

Nekem az a megérzésem, hogy az apa talán jogosan aggódik, csak ilyen rosszul fejezi ki.

2022. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
37%
Rendkívül önálló lehetsz, ha 28 évesen otthon élsz....
2022. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%

Apád bunkó. Inkább örülne, hogy boldog vagy és végre nem vagy egyedül.

Akárhány évesek vagyok, akármennyi is a különbség, akár ha ugyanannyi idősek is vagytok, akkor is ezerféle probléma lehet egy kapcsolatban. Minden kapcsolatban az idő dönti el, hogy működik-e.

Szerintem nem gond a korkülönbség, ha minden más működik.

Miért lenne jobb egy azonos korú, akivel nem jó?

2022. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
73%
Apádnak lehet az a baja, hogy nem volt idősebb nője.
2022. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy hibás, apád meg egy tajbunkó.
2022. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibad.
2022. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
78%

28 évesen ne élj a szüleid nyakán

Akkor apád sem tud beleszólni az életedbe

2022. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, hogy mit értesz az alatt, hogy "a barátnőddel parkolópályán vagytok". Ez így elég ködös.


Rendbe kell tenned, ki kell állnod a barátnőd mellett, ha szereted, és ő is szeret téged, és vele akarsz élni.


Ha annyira komolyan gondolod a kapcsolatot, hogy gyereket akarsz tőle, akkor beszéld meg vele az egészet, hogy apád egy hülye, de erről te nem tehetsz, felnőttél, és tudsz magad dönteni, és őt választod, nem az apádat, és ha gondolja hozzáköltöznél. Ha működik az együttélés is, nem csak a "fényes oldal" (szex, jó programok...), simán meg is kérhetnéd a kezét, hogy lássa, komoly a szándékod.

2022. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Apuci pici fia
2022. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!