Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek én vagyok a hibás?

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Külföldön tanulok jelenleg, de még így is képes folyton belémkötni. Kiváncsi vagyok, hogy az alábbi esetben szerintetek kinek van igaza.


Ő: elutaztál?

Én: hova?

Ő: Franciaország

Én: ja tudod, hogy igen, mert megígértem annak a csajnak, hogy vasárnap együtt megyünk fel innen, vagyus felveszem félúton.

Ő: huuu, de feszültek vagyunk..

Innentől meg elkezdtem kérdezkedni egyre vulgárisabban- ahogy általában ő is beszél velem- hogy mi van (pl. hogy mi a f@sz), mert csak random emojikat küldözgetett. Aztán erre írtam, hogy látom bal lábbal keltél és erre írta, hogy “ Ugy szeretnem , ha beken hagynatok orokre es vegervenyesen !ugy szeretnem ha tobbe mar nem keresnetek !”


Eleinte egyáltalán nem voltam feszült…tényleg semennyire. Én úgy éreztem, hogy normálisan válaszolgattam. Azt hogy “hova?” meg azért kérdeztem, mert elméletileg tudnia kellett, hogy átmegyek a franciákhoz és ezért nem értettem, hogy akkor miért kérdezi…esetleg belezavarodott valamibe vagy nem tudom.


2023. okt. 20. 21:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem írtad egy hozzászólásban, hogy az anyukáddal van gond azt hittem, hogy egy haveroddal kaptál össze. Tényleg elég kusza lett a kérdésed.

Valószínűleg elfelejtette, hogy elutazol.

"Innentől meg elkezdtem kérdezkedni egyre vulgárisabban"

Ehhez őszinte gratuláció, valószínűleg emiatt lett elege. Mondjuk a nevelése is érdekes lehet, ha így kezeled az anyádat.

Szerintem az még fontos lehet, hogy velük milyen gyakran találkoztok, ha nem sűrűn utazol hozzájuk rosszul eshet neki, hogy más miatt meg utazol.

2023. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Ő is ugyanilyen “szépen” beszél velem. Simán pl. lek*rváz ok nélkül….én miért ne mondhatnék akkor hasonlókat?
2023. okt. 21. 11:26
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki paraszt módon beszél te még lehetsz intelligensebb. Amúgy azzal, hogy te is ezt a stílust nyomod méginkább ebbe az irányba tereled őt.Nyilván ha elkezdesz káromkodni ő is azt teszi. Pár normális hangvételű üzenettel őt is ebbe az irányba lehet terelni. Ha mégsem akkor rövidre kell zárni a beszélgetést, egy idő után így változtatni fog a stílusán
2023. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj akkor anyukáddal..Messze vagy fr-ben.Nem vagy köteles ezt eltürni 🤣🏃‍♂️
2023. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy elfelejtette, bárkivel megesik.

Na de ahogy beszéltek egymással! Ő leqrváz, te f@aszozol...

2023. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Te nő vagy? Azt írtad, hogy anyád lek*váz. Azt hittem a stílusodból, hogy fiú vagy.
2023. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

26

íén is azt hittem. Bár férfi is lehet qrva és ez csak egy mondás.

2023. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
A hangok a fejedben igaz?
2023. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem fiú! 🤣🤣🤣🤣🤣
2023. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Lány vagyok😂.
2023. okt. 21. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!