Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Havi 2x átjön hétvégére,...

Havi 2x átjön hétvégére, nektek is zavaró lenne?

Figyelt kérdés

A lányomnak új párja van és 2 hetente nálunk tölti a hétvégét a párja

Engem zavar, nem akarok állandóan kerülgetni valakit

A lányom a többi hétvégén megy át hozzá. Nem segít semmit itthon, mindig megy

A lányom 19


2023. ápr. 19. 16:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

1. nem kerülgetnék egy idegent minden második hétvégén - bocs, ez rengeteg

2. azzal viszont nem értem, mi a gond, hogy a lányod elmegy - a házimunkát el lehet végezni hétköznap is ;)

2023. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tudja fesztelenül kezelni azt, ha egy idegen van a lakásban, és úgy kell beülni wc-re, vagy csak lazítana, és nem vagyunk egyformák, és az se mindegy, hogy egy kétszobás lakásról van szó, vagy egy kétszintes házról. Gyanítom, a kislakás játszik, ha ennyire zavar. Mondd meg, hogy téged zavar a vendég, ez a te otthonod és a férjedé, ti szeretnétek otthonérezni magatokat, főleg egész heti munka után, ne kelljen minden második hétvégén elviselni ezt, itt a jó idő, szervezzenek kinti programokat, aztán mindenki menjen haza.
2023. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
65%

32-es, oké, csak akkor tényleg nem kell csodálkozni, hogy a gyerek inkább lelép, ahogy tud, mert még a párját sem viheti haza, aztán vissza sem néz rátok.


Bmeg, nyilvàn nem kényelmes mást kerületni, de ennyi toleranciával legyen már az ember a gyereke felé, míg az nem tud elköltözni. Nem naponta van ott a pasija.

2023. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi lakásban lakunk és igen, itt zavarna. Egy nagyobb házban nem.

A takarítás nem érdekelne, a saját szobáját takarítsa, ennyi. Főzhet, ha akar, de ne várja el, hogy én főzzek, mert ott a pasi.

2023. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
92%

33

Milyen toleranciával legyek felé? Hogy dolgozom hétfőtől péntekig, reggeltől estig? Aztán hétvégén sem tudnék lazítani a férjemmel, mert idegen van a házban? Persze, meglehet vele ismerkedni, hogy ne legyen idegen, de ő nekünk a lányunk épp egy aktuális pasija lenne csak. Úgyis elmegy már egyetemre és koliba a legtöbb fiatal 19 évesen, aztán majd lesz másik.

Szeretem a gyerekeinket, de azt is jobban tolerálnám ennél a minden második egész hétvégénél ha csak minden héten péntek délután átjönne, majd másnap reggel menne is haza. Úgy még nincs teljesen elbaxva a hétvégénk a férjemmel, mert megmarad az egész szombat, vasárnap.

Igen, akartam gyereket, és tisztességesen, szeretetben neveljük őket. Bárkit hozhatnak haza. De nem egy egész hétvégére minden második héten. Mi nem vagyunk túl szociálisak. Ha nekem tiszteletben kell tartanom mit akar a gyerek, akkor ő is tartsa tiszteletben, hogy én mit akarok a házamban.

2023. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!