Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Havi 2x átjön hétvégére,...

Havi 2x átjön hétvégére, nektek is zavaró lenne?

Figyelt kérdés

A lányomnak új párja van és 2 hetente nálunk tölti a hétvégét a párja

Engem zavar, nem akarok állandóan kerülgetni valakit

A lányom a többi hétvégén megy át hozzá. Nem segít semmit itthon, mindig megy

A lányom 19


2023. ápr. 19. 16:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%
Az én szüleim is ezt csinálták,mint te, sőt az exem szülei is, mi meg rándítottunk egyet a vállunkon hogy akkor hol szexeljünk? Szépen összeköltöztünk, aztán meg mindkettőnk szülei részéről ment a sírás, hogy de miééért költöztök?? Talán azért, mert együtt aludni sem engedtek. Tudod szexelni napfényben is lehet, nem csak együtt alváskor...
2023. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
24%

Nekem zavaró lenne, szerencsére nem volt benne részem. Lányom pasijának volt lakása, nem járkáltak hozzánk hétvégente, csak látogatóba (későbbi párjának is így volt, aki a férje lett).

Férjem lánya anno próbálkozott, de nem engedtük, nem volt kedvünk kerülgetni itt egy kívülállót (úgy őszintén, nekem már ő is idegen volt, nem hogy a pasija), utált is érte rendesen, de ez van, megoldották a srác anyjánál.

2023. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
93%

Szülőkent írom

A házam.! A gyerekemé is ugyanúgy.

Ugyanannyi joga van ott élni mint nekem ! Azt hoz haza akit akar,

Volt barátnője 4 évet át minden hétvégén nálunk volt.

Legalabb tudtam jó helyen vannak. !

2023. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
74%
Egy 18 éves gyerektől mit vársz el?Most kezdi élvezni az életet és nem arra vágyik,hogy otthon takarítson ahelyett,hogy a fiúval lenne.Az pedig,hogy havi 2x nem tudod elviselni a fiút számomra nagyon furcsa.Nagy eséllyel a szobajában van a lányod és a barátja is és élvezik egymás társaságát nem pedig rajtad lógnak.A srác szülei is elviselik a te lányod így neked is illene a srácot elviselni havi 2x.Ah teljesen más lenne ha minden egyes nap nálad lógnának és semmit se segítenének.
2023. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez egyénfüggő.

Engem pl. zavarna, ha minden második hétvégén egy idegen lenne az otthonomban. Nem tudnék úgy élni, ahogy szoktam, ha folyton ott lenne valaki, akit alig ismerek és akivel nem vagyok közeli kapcsolatban.

Havi egy hétvégébe belemennék a gyerekem miatt. Kettő sok lenne.

Elfogadom persze, hogy van, akit az sem zavar, ha a gyereke párja minden hétvégét náluk tölt.

"Azt hoz haza akit akar" - ez addig van így, amíg nem zavarja azokat, akik szintén a háztartásban élnek.

2023. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%

Oké, 24-25-ös, de még mindig nem írtátok le, hogy akkor ilyen hozzáállással mi a megoldás?


Hagyja ott a tanulást, menjen érettségivel sz*r munkát végezni, hogy ne kelljen 24-25 éves koráig várni, míg a párjával aludhat, akkor boldogabbak lennétek, ha a gyerekeitek ezt az utat választanák?

2023. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, kössetek kompromisszumot.

Havi egy hétvége neked oké lenne? Ha igen, akkor közöld udvariasan a lányoddal, hogy neked minden második hétvége sok, de havi egy hétvégén szívesen veszed, ha nálatok van a párja.

A házimunkát időzítse hétköznapra, amikor ráér. nem kell ragaszkodni a hétvégéhez.

Én pl. sosem házimunkázom hétvégén, hanem mindkét napon reggeltől estig kint vagyok a természetben. Épp ezért takarítani pénteken szoktam (ha pedig néha előfordul, hogy hétfőre marad, akkor sem omlik össze a lakás), egyéb házimunkát, mint pl. főzés, mosás, bevásárlás stb, akkor csinálom, amikor épp aktuális. Csak valamiért sokaknak az rögzült be, hogy a házimunka hétvégi tevékenység, holott ez sehol nincs előírva.

2023. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
73%
Szerencsétlen gyerekek, komolyan akkor " kerülgetés " ez kéthetente?
2023. ápr. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
12%
20 te amúgy fogyatékos vagy?
2023. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
70%
Apám is ilyesmi volt. Soha senkit nem hizhattam haza. Mégis látszik a viszonyunk (más dolgok miatt is)...
2023. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!