Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A testvérem jobban szeretik a...

A testvérem jobban szeretik a szüleim, nagyon zavaró és rosszul esik mit tehetnék ?

Figyelt kérdés
Bármit teszek az nekik nem nagy ügy vagy nem tetszik ,én és párom sokszor segítettünk nekik . A tesom meg csak szívességeket kér meg pénzt is kért tőlük és ő akármit csinál támogatva van. Már baromira zavaró.

2022. nov. 13. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Ez azért van, azért érzed így mert te vagy az idősebb. Te már a saját talpadon állsz, rendbe vagy. Míg a tesód - legfogadom - hogy vagy még csak huszonév elején (sincs) van, vagy nagyon agyalágyult akit noszgatni kell, hogy életben maradjon.

A szüleid a szüleid. Ne haragudj rájuk, én már eltemettem mind a kettőt és nagyon sajnálom hogy annak idején olykor vitatkoztunk.

2022. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Valóban én vagyok az idősebb , de ő is már külön él . Őt anyagilag jobban támogatják , ez nem is zavar mert neki szüksége van rá . De akármit teszünk segítünk , egyszerűen a tesom többe veszik. Nem haragszom csak igazságtalannak érzem a dolgot.
2022. nov. 13. 15:46
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Ne segíts. A szeretet nem lehet kierőszakolni, de tovább lehet lépni - és kell is.
2022. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
49%
Előfordulhat, hogy nincs semmi különös, csak éppen egy párszor nem tetszett amiket éppen csináltál. Lehet téged is támogatnának pénzzel, meg mi egyébbel, de próbáltál már velük beszélni velük erről? Hogy a tesóddal jobban bánnak, és hogy ez miért van? Mert mindenek előtt szerintem őket kéne megkérdezni erről...
2022. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Minden szülőnek van kedvence, amelyik azt állítja, mindegyiket ugyanúgy szereti, hazudik. Legalább bizonyos tereken mindig jobban kedvelik az egyiket. Ez nem baj, csak az nem mindegy, ez hogyan nyilvánul meg és mekkora a különbség a bánásmódban.

Nem tudsz mit tenni, de ne testvéredre haragudj, szüleid csinálják rosszul.

2022. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már nem segítek , csak érzem őt jobban szeretik . Főleg anyu. Bármit tesz nincs megkérdőjelezve. Én meg állandóan. Rosszul esik nagyon.
2022. nov. 13. 15:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Tesom a kedvenc , mindig fiút akartak , én lány vagyok.
2022. nov. 13. 15:55
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
biztos probaljak nem kimutatni, nem tudnak veled onfeledten beszelgetni, vele meg igen. te mindenkivel egyforman szimpatizálsz? egyforman szereted a szuleidet? ha tobb testvered lenne egyforman szeretned oket? nekem tobb testverem van mindketto rendes, de nem, nem szeretem oket egyforman. Az egyik tok merev a masikkal lehet poenkodni. Nem tudok egyeterteni azzal se amiket csinal.. eg es fold..en ereztem emiatt buntudatot es pl igyekeztem nem rakni ki vele kozos kepet nehogy a masik megsertodjon stb de hat tok hulyeseg mit tehetek en arrol hogy az egyik kozelebb all hozzam, mert hasonlobb mint en... te nem kersz penzt o meg igen, neked nincs szukseged ra neki meg igen, igy hat neki adnak neked nem..
2022. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Én megmondanám nekik ha ennyire csak a tesód kell akkor ne is várjanak töled semmi segitséget,és kérjék a tesódtol te meg csökkentsd a találkozást velük
2022. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
8*te érzéketlen tapló még jó hogy nem a kérdezőt teszed felelősé amiért a dzülők ilyen bunkók,de a segitsége meg jó????attól hogy te is kivételeznél a gyerekedről téged minösit
2022. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!