Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A testvérem jobban szeretik a...

A testvérem jobban szeretik a szüleim, nagyon zavaró és rosszul esik mit tehetnék ?

Figyelt kérdés
Bármit teszek az nekik nem nagy ügy vagy nem tetszik ,én és párom sokszor segítettünk nekik . A tesom meg csak szívességeket kér meg pénzt is kért tőlük és ő akármit csinál támogatva van. Már baromira zavaró.

2022. nov. 13. 15:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos csökkentettem már a találkozást , de heti 1x elmegyek hozzájuk és akkor se izgatja őket mi van velem/velünk . A tesom a sztár bármit csinál jó , mégha hülyeség akkor is .
2022. nov. 13. 18:18
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Ha hímsoviniszták a szüleid, nem tudsz mit csinálni (tudom, mennyire fáj az ilyesmi, a család egy része engem se fogadott el soha ugyanezért). Próbálj érzelmileg leválni róluk, amennyire tudsz.
2022. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy fest hogy azok, mindig is fiúra vágytak .
2022. nov. 13. 18:29
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez a fő oka.
2022. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10es magadat minek minosited ezzel a stilussal? miert kene automatikusan kerdezonek helyeselni semmi olyat nem irt hogy hu de gaz szulok. arra se irt peldat hogy miben kiveteleznek neki. az hogy amelyik felnott gyerekuk ker segitseget annak adnak ebbe mi a durva? szerintem szimplan irigy a testverere. tuti mindig rivalizalt vele. az meg h azert jobban szeretik mert fiu ez is csak egy feltetelezes 3an vagyunk lanyok es apamnak az 1szulott anyamnak a legkisebb volt a kozelallo kozos erdeklodes stb miatt. attol meg nem volt kivetelezes ugyanannyi ajandekot kaptak es ez se sose volt kimondva kimutatva de az hulyeseg h mindegyikkel pont olyan jo lesz a viszony es minden cselekedetukhoz helyeselni kell akkor is ha nem ert vele egyet. amikor felnonek mert itt ket felnottrol van szo nem arrol h az egyik kap jatekot a masik nem.. hanem h az egyik jobban keres a masik nem pl
2022. nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!