Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Havi 2x átjön hétvégére,...

Havi 2x átjön hétvégére, nektek is zavaró lenne?

Figyelt kérdés

A lányomnak új párja van és 2 hetente nálunk tölti a hétvégét a párja

Engem zavar, nem akarok állandóan kerülgetni valakit

A lányom a többi hétvégén megy át hozzá. Nem segít semmit itthon, mindig megy

A lányom 19


2023. ápr. 19. 16:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%

Ha zavaró lenne, akkor is tűrném, mert az én anyám is ilyen volt, soha senki nem jöhetett át, nem aludhatott nálunk. Le is léptem 19 évesen otthonról, nyilván nem kifejezetten emiatt, ez csak kis része volt az egész kontrollmániájának.


Nem tudom, mit vártok, a 18-19 éves gyereketek hagyja ott az iskolát, menjen el dolgozni 8 órában és költözzön el, hogy találkozhasson a pasijával? Vagy ne is legyen párja 24-25 éves koráig, mert téged zavar, hogy havi 2szer(!) ott van?


Minek csináltok gyereket, ha ennyire nem akarjátok vállalni a vele járó dolgokat?

2023. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
17%
Azt hogy ne csak hapsizás terén adja a felnőttet. Mást én nem várok. Akkor is legyen felnőtt mikor mosni kell, vagy bevásárolni, ügyelni a fiatalabb tesóra heti egy-két órát, ügyet intézni. És nem, nem saját pénzből egy 19 évesnél. De olyankor a többség hirtelen gyerek lesz, csak akkor felnőtt ha a brét kell fogni. Amúgy divat a poffogás hogy őt cselédnek nézik...
2023. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Magára főz mos takarít és a rezsibe is ad! Rendesen dolgozik!
2023. ápr. 19. 19:23
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont elviselném azt az időt míg ott van a csávója. úgy korrekt hogy nem csak a másik szülein lógnak.
2023. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%
#13 kérdező akkor mire értetted, hogy "Nem segít semmit itthon"?
2023. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
9%
13 Jéh le merted írni az igazat, de még mindig hibádzik, ugyi? mert azt kifelejtetted, hogy a teljes fizetését leadta nektek és vállalt még emellett 2 másodállást, amiből az egyikből szintén elszedtétek "mint vissza nem téritendő" kölcsön..
2023. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
5%

16+ Amiből a másik gyereket tudtátok tanítani..


no meg az 1-2 óra vigyázás is hibádzik nemdebár, hány óra is volt? miért kellett a gyereknek kikérőút kérni a szombati oktatás utolsó 1-2 órájáról? mikor még nem dolgozott. Ugyi?

2023. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
5%
16+* 2 másodállást, amiből az egyikből szintén elszedtétek "mint vissza nem téritendő" kölcsön.. hány évig is volt igy amikor a gyereket elzavartátok 17 évesen melózni, és két hetet nem maradhatott otthon az iskola elvégzése után, hanem azonnal melóznia kellett mennie?
2023. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
76%
Anyaként ma lesülne a bőr a képemről ha bármelyik gyerekemmel ezt tenném. Bármelyikkel.
2023. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
5%
19 Áldott jó gyerekeim vannak, igen cseszd meg, mert anya voltam nekik mindig az első pillanattól kezdve, és otthonuk volt, olyan mint a másik gyerekednek soha, akit a legutolsó szemétként kezeltél az otthonodba, és a rokonság előtt. Egyedül 2 ember tudta a családból a valót. Akár hogy próbáltatok alám rakni, hogy ne merjem kinyitni a számat, és ne tudja meg ország világ milyen egy mocskok voltatok.
2023. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!