Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Havi 2x átjön hétvégére,...

Havi 2x átjön hétvégére, nektek is zavaró lenne?

Figyelt kérdés

A lányomnak új párja van és 2 hetente nálunk tölti a hétvégét a párja

Engem zavar, nem akarok állandóan kerülgetni valakit

A lányom a többi hétvégén megy át hozzá. Nem segít semmit itthon, mindig megy

A lányom 19


2023. ápr. 19. 16:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%
Az zavar, hogy nem nálad gályázik, és takaritja azt amit neked kéne? miközben ki tudnád tölteni az örjöngésedet és frusztrációdat rajta? hm?
2023. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%

Apám és anyám keveréke vagy, pont olyan, amilyen én soha nem akarok lenni :D Nagyon gáz vagy. Apám nekem nem is engedte, hogy bárki nálam aludjon, legyen az akár csak egy barátnő is, akivel nem fogok szexelni, barátom persze ha lehet még délutánra se jöjjön, merthogy ő utálja az embereket és szegénynek akkor pár órára fel kell vennie egy otthoni nadrágot és nem lehet alsóban, huuuhaaa... Anyám meg ezt a házimunka dolgot tolta, hogy jaj nem vagyok otthon mert programom van úgyhogy szegénynek egyedül kell takarítania. Már nem lakom velük és amikor bemutattam a páromat akkor ott mutatta hogy én még mindig csak egy rabszolga vagyok úgyhogy takarodjak én takarítani, addig jól megalázott a barátom előtt, direkt úgy intézte hogy kettesben legyenek és elmondja neki hogy amúgy a én egy borzalmas ember vagyok.


Te is ilyen vagy. Nagyon gáz, hogy a felnőtt lányodtól elvárod, hogy folyton otthon legyen helyetted takarítani, meg nem bírsz ki egy éjszakát néha más ember társaságában, akik valószínűleg be vannak zárkózva egész hétvégére és nem is zavarnak téged.

2023. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
21%
no meg a haját tépni.
2023. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell a házimunkát feltétlenül hétvégén végezni? A lányod csinálja meg a részét hétköznap, hétvégén pedig lehessen a barátjával.
2023. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
Én se repesnék hogy folyton ott csövezne a palija nálunk, főleg ha a lány játssza a hercegnőt, és kiszolgáltatja magát. Viselkedjen úgy mintha nagykorú, felelős ember lenne, és nem csak mikor csávózni kell, végezze el a rá eső munkát, és nem kötözködnék a palija miatt, mivel a pasas szülei nyakán is vannak ugyanannyit.
2023. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
32%
Folyton :D havi 2x, amiből valószínűleg annyit találkoznak, hogy köszönnek egymásnak, esetleg együtt esznek, vagy látja, hogy épp kimegy mosdóba. Valószínűleg rövid ideje vannak együtt és még nem akarnak összeköltözni, vagy nem is tudnak, de remélem ez is hamar eljön és anyuka megtanulja, hogy nem irányítható már a lánya. A lányt meg egyszerűen meg kell kérni, hogy hétköznap házimunkázzon, ha hétvégén nem is. Azt meg nem tudom honnan veszed, hogy kiszolgáltatja magát, csak annyit írt a kérdező, hogy akkor nem takarít.
2023. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hétköznap dolgozik 6ig a lányom, nem találkoznak
2023. ápr. 19. 17:24
 8/35 anonim ***** válasza:
33%
Kandúr :D Nem tudom mit vagy irigy arra, hogy valaki boldog párkapcsolatban él és találkozni szeretne vele sokat. De mint kiderült csak hétvégén van idejük. Ha csak hétvégén láthatnám a páromat, én sem takarítanék, hanem 100%-osan vele foglalkoznék. Remélem te nem csinálsz gyereket, mert tönkreteszed ezzel, hogy tudatod vele, mennyire zavar, hogy időt tölt a párjával.
2023. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
25%
Havi kettő, az kéthetente, az qrva sok. Kellett neked gyerek.
2023. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
46%
Nekem zavaró lenne. Átjöhet, de na aludjon ott. Oké, lehet azzal jönni, hogy "mé', szexeljenek a híd alatt?", de engem k*rvára zavarni, ha az épp aktuális hapsiját hétvégén nálunk tartaná, mondjuk péntek-vasárnap, 2-3 éjszaka. És igen, kerülgetni kellene, meg nézni egy idegen pofáját. És lexarom, hogy a lányom pasija. Nekem nincs szabad érzésem, ha idegen van a házban. És igenis az én házam, ne érezzem már xarul benne magam.
2023. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!