Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám lehet megcsalja anyámat....

Apám lehet megcsalja anyámat. Mit tehetnék fiukként, hogy kiderüljön?

Figyelt kérdés
Anya félésből nem akar utána nézni, pedig van rá utaló jel. Ezekrők inkább nem beszélnék és ne írjátok kérlek azt, hogy de akkor nem tudunk tanácsot adni, hogy kutakodj, inkább általánosságban kérdem és kérek tanácsot. Én mit tehetnék? [20/F]

2022. júl. 13. 02:00
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
78%
A gyereknek mindkét szülőre szüksége van és se a megcsalt, se a megcsaló fél ne vonja be őt szerelmi életébe. A bevonással egyfajta "elköteleződési elvárás van", "ugye nekem van igazam, mert ez történt és az én oldalamra állsz" stb.
2022. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
81%

#40

A családon belüli hazudozás a családra tartozik. A gyerek a család része. Aki nem így gondolja, annak nem kötelező a gyerek.

2022. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
63%
nem. ez párkapcsolaton belüli hazudozás. a gyerekének ettől még nem hazudik. mert a gyerekkel nem párkapcsolatban van.
2022. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
64%

#43

Tehát ha a gyerek megkérdezi hogy anya/apa, hova mész / miért nem érsz haza munkából időben, stb, akkor mindent bevall első alkalommal?

2022. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
89%

Szakember segítségével érdemes megoldani a helyzetet, ha mindkét fél nyitott a megoldásra.


Az ilyen kisarkított példákkal próbálják a "ne vonjuk be a gyereket" típusú érveket cáfolni, mint a "nem ér haza időben a munkából" & "gyerek megkérdi miért" stb. Ez ennél bonyolultabb.

2022. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
79%

44!


Nem engem kérdeztél ugyan, de erre tökéletes válasz a kisfiam, nem rád tartozik.

2022. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
28%

"attól, hogy a férjemet megcsaltam, a gyerekem ugyanúgy szerettem"


Én meg a másik szülőmet, aki lehet akármilyen hibás, lehetett volna vele szakítani is vagy leülni és elmondani neki ezt, nem pedig lebukni, mint egy szánalmas darab szar.


Teljesen mindegy, mennyire szeretem a másik szülőm, ha bántja azt a szülőm, akit szintén szeretek, pedig elkerülhető lett volna, azzal bánt engem is. És a szememben undorító mocskos féreg, aki jobban teszi, ha mihamarabb elhúzza az ótvaros picsáját a családunkból.


Remélem érthető voltam.

2022. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
73%

#46

Korrekt. De akkor a gyerek is dönthet úgy, hogy a dolgai nem tartoznak az említett szülőre és nem beszél vele többet. Ez így fair.

2022. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
30%

47!


Ugyanmar, azzal szerinted nem bántja, ha azt mondja, figyelj Juli, ela akarok válni, mert tetszik a Kati?

2022. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
92%

48!


Valóban. 20 éves a történetben szereplő gyerek, azt oszt meg a szülővel, amit akar.

2022. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!