Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám lehet megcsalja anyámat....

Apám lehet megcsalja anyámat. Mit tehetnék fiukként, hogy kiderüljön?

Figyelt kérdés
Anya félésből nem akar utána nézni, pedig van rá utaló jel. Ezekrők inkább nem beszélnék és ne írjátok kérlek azt, hogy de akkor nem tudunk tanácsot adni, hogy kutakodj, inkább általánosságban kérdem és kérek tanácsot. Én mit tehetnék? [20/F]

2022. júl. 13. 02:00
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
68%

a kérdező azt írta, hogy az anyja fél kutakodni, tehát tud róla. innentől kezdve ez az ő ügye, nem a gyereké.

azt meg vesszek meg, ha értem, hogy miért csak az anyát kéne védeni, kedves 20. apád pont annyira a szülőd, mint anyád. ja, ezt anyaként mondom, úgy, hogy a fiaim is velem vannak szorosabb kapcsolatban.

2022. júl. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk, kérdés, hogy mit nevez az anya "félésnek".

Fél, hogy szembesül az igazsággal?

Fél, hogy elront valamit a telefonon, lebukik a kutakodásban?

Fél, hogy megveri a férje?

2022. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
85%

23!


Teljesen mindegy hogy mitől fél, a lényeg az, hogy nem akar bizonyosságot

2022. júl. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
22%
Nem az én dolgom, oké, és akkor mi van ha tudom de nem tudok elszámolni a lelkiismerettemmel? Nem bírok anyám szemébe nézni mert tudom hogy átb*sszák?
2022. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
76%
24 honnan tudod, hogy nem tud róla? honnan tudod, hogy a szüleid kettesben miről beszélnek? soha nem beszéltem meg a gyerekeimmel a házaséletemet
2022. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
64%

Mondd meg apádnak, hogy vagy elmondja ő anyádnak, vagy elmondod te. Kap egy hetet pl.


Mondjuk én ezek után lehet hogy nem akarnék beszélni vele..

2022. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
44%

Az nem igaz hogy a kérdezőnek nincs köze hozzá.

Aki elárulja a házastársát az egész családja ellen követ el bűnt.

2022. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
64%
Gyerekként a szüleid nemi élete nem a te dolgod . Nem is te kell megoldd. Es nem is tudod, mi is a baj es kinél
2022. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
27%
27 nem vagy a helyében, nem tudhatod mi miért történik. és nem. attól, hogy a férjemet megcsaltam, a gyerekem ugyanúgy szerettem. semmi köze egyiknek a másikhoz. a bűnelkövetésre meg azt tudom mondani, hogy ne ítélj soha, mert nem tudhatod, hogy te abban a szituációban mit tennél. a gyerekeim felnőttként értették meg, hogy miért váltam el az apjuktól. mert volt már pl. párkapcsolatok. szóval ne mondja nekem senki, hogy minden tény ismerete nélkül ő az igazság bajnoka
2022. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
82%
"pedig van rá utaló jel" Miféle jel? Ha anyád látja a jeleket, akkor nézzen utána ő, ne a gyereke háta mögött bujkáljon, és ne uszítsa a gyereket az apja ellen. Amúgy meg : jó lenen felfogni hogy a párkapcsolat, meg a szülői szerep két különböző dolog. ESZEDBE SE jusson kutakodni a telefonjában, emailjeiben, ugyanis az konkrétan bűncselekmény. Ha gáz van, anyád dolga eldönteni mit lép, nem a gyereké. HA ő úgy dönt hogy kérdőre vonja a férjét, vagy hallgat mert kell apád a megélhetéséhez, az ő dolga, az ő döntése: nem kell belefolyni neked, ugyanis nem láthatod mi vezetett idáig. A felnőtt párkapcsolat se fekete fehér, hogy az egyik fél áldozat, a másik meg a főgonosz.....
2022. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!