Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám lehet megcsalja anyámat....

Apám lehet megcsalja anyámat. Mit tehetnék fiukként, hogy kiderüljön?

Figyelt kérdés
Anya félésből nem akar utána nézni, pedig van rá utaló jel. Ezekrők inkább nem beszélnék és ne írjátok kérlek azt, hogy de akkor nem tudunk tanácsot adni, hogy kutakodj, inkább általánosságban kérdem és kérek tanácsot. Én mit tehetnék? [20/F]

2022. júl. 13. 02:00
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
84%
10 na pláne ez milyen igaz. a gyereket bevonni ilyenbe az a leggázabb
2022. júl. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
78%

"- Belenézni a telefonjába, hívások, sms-ek, levelezés különböző helyeken, e-mailek"


Már bocs, de ez undorító tirpák dolog, és lehet az apjával is lőttek a jóviszonynak, ha ez kiderül.

2022. júl. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
81%
azt ugyan nem tudjuk, hogy az apjával milyen a viszonya, de még ha nem jó, akkor sem kutakodunk
2022. júl. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
76%

Semmi közöd hozzá, ez egyedül apádra ÉS anyádra tartozik.


Maradj ki ebből, mert te a gyerekük vagy, nem a kapcsolatuk egyik tagja.

2022. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
82%
ja, és te az anyád gyereke vagy. nem a barátja, hogy veled beszélje meg az ilyesmit. inkább mondd neki, hogy apáddal beszélgessen
2022. júl. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
37%

Én hagytam apámat választani: vagy ő mondja el méltósággal vagy én tálalok ki. Egy napja volt eldönteni.


Aki anyámmal ezt teszi, örüljön, hogy nem kap többet tőlem.

2022. júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
78%

16!


Huh, de komoly vagy. Na és az mondjuk nem jutott eszedbe, hogy mi van akkor, ha anyad tud róla, de szemet huny felette, mert egyedül nem tud megélni?

2022. júl. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
79%
20 évesként azért az embernek szokott lenni annyi esze, hogy világosabban látja a férfi-nő kapcsolatot, mint 10 évesként. Felesleges kavarni a szart.
2022. júl. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
62%

18

Ha tud róla, tud dönteni, hogy mit kezd vele. Ez a része nem az én dolgom. Az, hogy tudja, kivel vesztegeti az idejét és ki szúrja hátba, na az nagyon is az.


Az információ tudatában mindenki azt csinál, amit akar. De ahhoz kell az információ. Nem leszek cinkos azzal, hogy megpróbálom eldönteni anyám helyett, hogy mi a jó azzal, hogy hallgatok...


Egyébként anyámnak volt szakmája és én is dolgoztam már akkor. Amint megtudta, kibaszta apámat, teljesen jogosan. Nem mindenki egy buta rongy.

2022. júl. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
78%

20!


Esetleg ha elolvasnad a kerdest.... Ez a rész itt konkrétan a lenyeg: "Anya félésből nem akar utána nézni..." Ez azt jelenti, az anya nem tud mit lépni, ha konkrétan szembe kerül a tagadhatatlan valósággal. Addig, amíg pl nem áll ele a férje, hogy Juli, megcsaltalak, nyugodtan behunyhatja a szemét egy ruszfoltos ing vagy hasonló esetén és maradhat a nyugodt kis hazassagaban, viszonylagos anyagi biztonságban. Hidd el, tapasztalatból beszélek, én anno bizony elmondtam egy ehhez hasonló szituációban, hogy mit láttam és a bizonyítékot is mellé tettem. Nos, nem lett jó vége. A csalfa boldogan él, a megcsalt nyomorog, kb gyűlöl, amiért én tönkre tettem az életét

2022. júl. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!