Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék tenni, hogy kiderül...

Mit tudnék tenni, hogy kiderüljön mi a bajom?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruációm, illetve vannak egyéb panaszok, ami miatt az nőgyógyász kiírt egy hormon labort inzulinrezisztencia méréssel együtt. Sajnos pont úgy jött meg a havim, hogy karácsonykor, így nem tudtam elmenni, következőleg februárban, de akkor megint csak nem tudtam elmenni, mert akkor pedig nem volt rendes vérzésem. Elkellett újból mennem a nőgyógyászhoz, hogy adjon egy újabb beutalót, és csinált rákszűrést meg ultrahangot, mindent rendben talált, mondta menjek majd vissza a labor eredménnyel. A sors ismét úgy hozta, hogy márciusban hosszú hétvégén jött meg. Áprilisban szerettem volna ezt letudni, de ismételten nem tudok laborra menni, mert vasárnap megjött és mára már el is múlt, viszont tegnap iszonyat erős fájdalmam volt, petefészkem fájt nagyon, és gyógyszer sem nagyon akart használni. Már nagyon szeretném tudni, hogy mi a bajom, mert ez a fájdalom nem normális, meg iszonyatosan hullik a hajam is, de elszomorító, hogy nem tudok vérvételre elmenni.
2022. ápr. 19. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Ha vasárnap jött meg, akkor holnap-holnaputánra kérhetnél időpontot! Az, hogy elmúlt a menstruációd semmit nem befolyásol.
2022. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!