Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki a hibás anyum vagy én?

Ki a hibás anyum vagy én?

Figyelt kérdés
Nem rég sikerült anyummal összevesznem azon hogy tanulás közben nem álltam fel pakolni, miközben amikor ő tanult (egyetemen) akkor még a szoba ajtját se lehetett kinyitni nem hogy hozzászólni. Én vagyok a hibás hogy tovább tanultam még kb. 5 percig vagy ő hogy nem bírt várni még 5 percet?
2021. okt. 9. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez esetben anyukádnak adok igazat.
2021. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Te vagy a hibás.
2021. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Anyud helyében megkérdeztem volna, mennyi idő múlva tudsz pakolászni.

A te helyedben mondtam volna egy kb időtartamot, mikorra tudom megtanulni a megkezdettet. A "még megtanulom ezt a fél oldalt" ugye szerinted sem olyan időpont, amire tervezni lehet?

2021. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Oké mindjártmegyek csak ezt a fél oldaltmármegtanulom."


A helyedben úgy fogalmaztam volna, hogy " 5 percet kell még tanulni, utána azonnal megyek"

2021. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit kétértelmű a kérdés, de ahogy a válaszokból lejött, csak félreértés volt köztetek. Kommunikálni kell, elmondani, hogy mi van. Rendben, azonnal pakolok, de most tanulás közben vagyok, 5 perc oszt végzek, puszi anyu.

Ennyi, szerintem simán meg lehet érteni.


Amúgy meg nem értem, hogy a "pakolás" (esetleg rendrakás??) miért fontosabb, mint a tanulás??


Vagy segíteni neki behozni a kocsiból a bevásárolt cuccokat? Az megint más!!

2021. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!