Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki a hibás anyum vagy én?

Ki a hibás anyum vagy én?

Figyelt kérdés
Nem rég sikerült anyummal összevesznem azon hogy tanulás közben nem álltam fel pakolni, miközben amikor ő tanult (egyetemen) akkor még a szoba ajtját se lehetett kinyitni nem hogy hozzászólni. Én vagyok a hibás hogy tovább tanultam még kb. 5 percig vagy ő hogy nem bírt várni még 5 percet?
2021. okt. 9. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Miért az innen érkező válaszokból akarod összeállítani a saját véleményed?


Tök értelmes a kérdésed, értelmesen leírtad, hogy szerinted mi a baj. Gondold át, vedd figyelembe azt, hogy mindenkinek lehet sz*r napja és alakíts ki egy véleményt magadban. Ne mások véleménye formáljon. Merj gondolkodni.

2021. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha mindenki anyukád pártjára állna, te valószínűleg írnád, hogy "de...". Megvan a véleményed, tudod, hogy neked van igazad.


Node... szerintem, az ő nézőpontjából, várhatott volna. Másrészről viszont nem 2 percenként szakít meg a tanulásban, hanem akkor kellett kimenni neki segíteni. Én azt mondanám, bármilyen hülyén hangzik, hogy mindkettőtöknek igaza van és egyikőtöknek sincs.

2021. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én már elmondtam neki a véleményem, depersze nem fogadtael, és kíváncsi vagyok hogyén vagyok a rossz vagynem.
2021. okt. 9. 15:30
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Azért anyukád munka és háztartás mellett tanult. Nagyon nem mindegy.

Azt is kéne tudni, hogy mindig kihúzod-e magad valami kamu indokkal, vagy most egy fontos vizsgára készülsz, és nem fogsz 1 óra múlva elhúzni barátnőzni.

2021. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért függ attól is, hogyan kommunikáltad ez neki. "Anyu, mindjárt megyek, öt perc, csak ezt a pár sort még befejezem" vs "Jóvan, mindjárt ott vagyok", aztán négy és fél perc múlva szólt megint, mert azt hitte, elfelejtetted.
2021. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jövőhéten lesz vagy 8 dolgozatom.... És már befejeztea tanulást, arról pedig szó sincs hogy semmit nem csinálok mert a délelőtt egész végig házimunkát csináltam és akkor ültem le tanulni
2021. okt. 9. 15:45
 7/15 A kérdező kommentje:
Egészen pontosan azt mondtam:Oké mindjártmegyek csak ezt a fél oldaltmármegtanulom.
2021. okt. 9. 15:46
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Zárd be az ajtód...
2021. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Na azért fél oldalt megtanulni nem feltétlen 5 perc. Ha neked igen, az jó, de neki nem feltétlen volt ilyen egyértelmű.
2021. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igaz,mondhattam volna hogy csak 5perc
2021. okt. 9. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!