Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthon mernétek hagyni a 13...

Otthon mernétek hagyni a 13 éves gyermeketeket három napra?

Figyelt kérdés
Három napra mennénk egy kisebb nyaralásra, én, férjem, és a lányunk, meg még három család. A fiunknak nincs kedve jönni a "sok degenerált oltásellenessel"(pont ezt mondta, ő rinyált, hogy oltassul be, meg is kapta már mind a két adagot). Otthon mernétek hagyni, egy 300 m²-es házban?
2021. júl. 28. 20:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
51%

39-nek igaza van.


Egy épp eszű szülő ilyet nem ír ki. Gyereknek abban a pillanatban megmondja ha nem megy nyaralni akk go a nagyi.


Szóval drága kisbarátom sajnos csomagolhatsz aztán mehetsz.


Nyaralást javaslom ha érdekelj, mert addig örülj még tudtok menni valahova.

2021. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
38%
37# Miért a válaszaink alapján, miért nem a te (felnőtt, szülői) meggyőződésedből viszed el a gyerekedet nyaralni? Normális ésszel fel sem merülne, hogy három napra magára hagyd, szülői szeretettel a szívedben fel sem merülne, hogy három napra magára hagyd, hogy ne vidd el a nyaralásra, ahová a kistestvérét igen. Ez nyít színi kirekesztés a családból. Nem hiszem, hogy te normális vagy teljesen. Bocsáss meg, nem sértegetni akarlak.
2021. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
2%
nincs helyesírási hibája azt:ő rinyált, hogy oltassul be
2021. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
Elnéztem, de amúgy sem ez a kérdés lényege.
2021. júl. 28. 21:30
 45/62 anonim ***** válasza:
2%
44.de miért mi adjunk egy szülőnek választ..mikor ezt egy normális anyuka megtudja hozni. bár látom te nem vagy normális..
2021. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos sok a nem ép eszű szülő is, simán eltudom képzelni, hogy anyuka írta a kérdést.

Amúgy nekem csomó 13 éves ismerősöm van, akit simán egyedüllehet hagyni, a jég hátán megél, felnőtt gondolkodása van. De van sok is, akit ha egyedül hagysz akkor ott hal meg mert a fenekét nem tudja kitörölni vagy egy kenyeret nem tud megkenni.

Ezt nektek kell tudni, hogy melyik a ti gyereketek. Én se szerettem menni olyan programokra, ahova nem szimpi emberek mentek, mert börtönben éreztem magam. De a nagyinál sem volt buli, mert az is börtön volt nekem 13 évesen. Én is szívesen otthonmaradtam volna ilyen esetekben.

2021. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
73%
Elég szomorú, hogy egy 13 éveseket csecsemőként kezeltek. Így lesznek életképtelen nyomorultak, meg anyuci pici fiai. 13 évesen már vígan elvoltam otthon napokig. Hagysz neki a hűtőben/fagyóban kaját, pénzt ha kell valami, vagy akar enni egy pizzát, délelőtt meg este meg felhívod. Ha nagyon parás vagy megkéred valamelyik szomszédot, hogy valamikor napközben nézzen rá.
2021. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
7%
ennyire döntésképtelen egy szülő nem lehet..
2021. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
11%
47.eleve az hogy sok degenerált oltásellenessel szövegével leírta magát..nem mindenkiről beszéltünk nyilván de jelen esetben nem elég érett szerinem..
2021. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
94%
12 eves öcsém, ha jobban belegondolok, otthon lehetne hagyni 3 napra. Biztonsagos kornyek, hutoben talal kajat, de fozni is tud egyszerubb kajakat, kutyat meg tudja etetni, es valoszinuleg egesz nap gepezne, filmezne, medencezne talan. Szomszedaink nagyon kedvesek, neha atneznenek, es van telefon, videohivas, szoval annyira nem elvetemult otlet.
2021. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!