Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthon mernétek hagyni a 13...

Otthon mernétek hagyni a 13 éves gyermeketeket három napra?

Figyelt kérdés
Három napra mennénk egy kisebb nyaralásra, én, férjem, és a lányunk, meg még három család. A fiunknak nincs kedve jönni a "sok degenerált oltásellenessel"(pont ezt mondta, ő rinyált, hogy oltassul be, meg is kapta már mind a két adagot). Otthon mernétek hagyni, egy 300 m²-es házban?
2021. júl. 28. 20:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
85%
Ha az én nevelésem, akkor simán. Én már 11 éves korom óta önellátóvá kellett váljak, 13 évesen pedig közel két hétig voltam otthon egymagam. De nem győzöm hangsúlyozni, ehhez nevelés is kell, másképp elég borzasztó dolgok is történhetnek.
2021. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
53%
13 évesen még túl fiatal ahhoz, hogy ennyi időre tök egyedül otthon maradjon.
2021. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem lenne egy nyugodt percem se. Valszeg nem lenne baj, de hogy én nem élvezném így a nyaralást az hétszentség.
2021. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Van riasztó, meg kültéri kamera, mert a szomszédunkba 2 éve betörtek. Segélyhívót sosem hívott, miért pont most hívná? Bulit nincs, ahogy szervezzen, a várostól, ahova suliba jár, 5 km-re lakunk.
2021. júl. 28. 20:59
 15/62 anonim ***** válasza:
93%
Az más lenne ha valami fontos dolgot kellene intézni vagy egyebeket de hogy pont nyaralás miatt na arra nem lenne ingerem, egy nyugodt perccel se tudnám élvezni a nyaralást, mert bármi történhet nevelés ide vagy oda. Amúgy tényleg kamus főleg a kifogás pont érdeklené ezt egy kisgyerek..
2021. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
80%

Vagy csajt akar felvinni, vagy buli lesz. De akármi is történhet. Csak jogilag teljesen ti feleltek érte... Én biztos nem hagynám.

Mondd meg neki h vagy veletek megy nyaralni vagy xy-nál marad addig. Ha úgy nem jó neki, csak egyedül otthon, akkor tuti készült valamire.

2021. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
82%
Valahogy korrelációt látok az oltásellenesség és a között, hogy felmerült benned a 13 éves gyereked otthonhagyása. A társadalom krémjébe tartozhattok.
2021. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
10%

Esetleg ha egy életmentő kutya lenne mellette - az állatok is tudnak olykor helyettesíteni emberi közelséget.


De ha korábban is volt rá példa, hogy megbíztál/megbíztatok benne, akkor tegyetek legjobb belátásotok szerint.

2021. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Szerintetek minden normális kérdés kamu?
2021. júl. 28. 21:02
 20/62 anonim ***** válasza:
71%
Eszembe sem jutna. Ha vállalják a nagyszülők, vagy valamelyik nagybátyja, nagynénje akkor náluk lehet.
2021. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!