Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit érez az a szülő, akinek a...

Mit érez az a szülő, akinek a gyermeke önkezével vet véget életének?

Figyelt kérdés

Én ezen gondolkodom, de nem akarok mást is tönkretenni, ezért nem fogom megtenni, de érdekelne azért.


L/17



2021. máj. 28. 18:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
67%
Ha első félév után hagyod ott az egyetemet, nem kell visszafizetni, ha államin vagy:)
2021. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
a család számára nagyon megterhelő nem csak a szülőnek szóval szerintem fordulj szakemberhez.Tudom hogy nehéz de mindenki számára jobb elnne
2021. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom komolyan venni a kérdést. A leírásban 17 éves vagy, aki gimnáziumi szakot(?) szeretne váltani? Két oldallal később pedig 18, aki passziváltatni szeretné a szemeszterét? Ügyelj a részletekre máskor!
2021. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
#33 Egyetemi szakon vagyok, nem gimnáziumin. És nem írtam, hogy 18 éves vagyok...a 18-as számú (?) válaszolónak küldtem egy szívet, mert kedves volt, amit írt. A részletekre te nem figyeltél. Végülis, lényegtelen, nemsokára úgyis 18 leszek.
2021. jún. 5. 08:29
 35/38 anonim ***** válasza:
De akkor hogy lehetsz egyetemen?
2021. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy a következő Stephen Hawking, akkor kevés ennek az esélye.
2021. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

6 évesen kezdtem az iskolát. 2 hét múlva töltöm a 18. életévemet.


Sok fiatal van, aki ennyi idősen már egyetemen van. Nem egy különleges dolog ez.

Magyar egyetemen tanuló, ukrán fiatalok közt is van 16, 17 éves... náluk más a rendszer. Utána olvashatsz, ha nem hiszed, nekem oly' mindegy...

2021. jún. 5. 11:00
 38/38 A kérdező kommentje:
Igazából már lényegtelen ez, itthon beszéltem erről és támogatóak voltak velem. A megértő, segítőkész válaszolóknak köszönet. Kedvesek vagytok!<3
2021. jún. 5. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!