Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit érez az a szülő, akinek a...

Mit érez az a szülő, akinek a gyermeke önkezével vet véget életének?

Figyelt kérdés

Én ezen gondolkodom, de nem akarok mást is tönkretenni, ezért nem fogom megtenni, de érdekelne azért.


L/17



2021. máj. 28. 18:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Belehalnak. A lelkük legalábbis. S nem csak a szülők,hanem a család többi tagja is. Lehet hogy a testük tovább él,de a olyan mintha a gyerekükkel/szerettükkel ők is meghalnának. Legalábbis egy átlagos, normális családban.
2021. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
95%
Fájdalmat. Egész életen át fog rá gondolni, hogy biztos az ő hibája és miért nem akadályozta meg. Még az is lehet hogy követni fogja. Talán ez az egyik legnagyobb dolog ami ez ellen szól, hogy milyen szomorúságot is lehet okozni így a szülőknek akik (jobb esetbe) nem is tehetnek semmiről.
2021. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem magukat hibaztatnak utana, hogy miert nem vette eszre idoben, hogy problemaid voltak, miert nem tudott segiteni, miert nem biztal benne es kertel segitseget... Ezt lehetetlen lenne feldolgozni, de mi a baj, hogy ennyire magad alatt vagy?
2021. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
94%

#2 vagyok.


Ha gondolod nyugodtan írhatsz ha nagy gáz van és beszélni akarsz róla.

2021. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#3 Nem szeretem a szakot, amin tanulok. Váltani szeretnék, mert ez nem jó így, de nem tudom, hogy mit fognak reagálni a szüleim. Szerintem le fognak teremteni.:'(
2021. máj. 28. 19:00
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
Ezért lennél öngyilkos?
2021. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Jézus gyere le.. válts szakot. Nagyon rövid és mindenképp vége lesz. Minek siettetni???
2021. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Kerdezo, en is ott hagytam az egyetemet masfel ev utan (nem onkoltseges volt szerencsere), mert 18 evesen nem mindig tudja az ember, hogy mit akar, es ugy ereztem bele lettem kenyszeritve a helyzetbe, hogy valamit marpedig kell valasztani, az valahogy fel sem merult hogy tanulok valami kezzel foghato szakmat 2 honap alatt okj-s kepzesben es dolgozhatok is... Pedig a vege ez lett, es szerintem jol van ez igy, azt csinalom, amit szeretek, fizetesem meg tobb is, mint amennyit az egyetem elvegzese utan kaptam volna, szoval csak batran mondd el nekik, hogy sajnos nem jol valasztottal, es mast szeretnel tanulni. En se voltam tul bator, igazabol bementem egy patologia vizsgara, kijottem 5-ossel,aztan mentem at az irodara hogy ki szeretnek iratkozni, kicsit abszurd a sztori, de en igy mentem haza kollegiumbol, hogy nincs visszaut, erot vettem magamon es elmondtam otthon bőgve, hogy ez a helyzet nem akarok visszamenni, nem nekem valo... Lehet hogy az elejen meglepodnek, csalodottak lesznek, de szerintem megertik a te szuleid is. Hajra!
2021. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
#7 Csak attól félek, hogy nem fog sikerülni az újra felvételim. 2 tárgyból kéne , legalább, 85%ot elérnem emelt szinten. Kilátástalan minden.:(
2021. máj. 28. 19:14
 10/38 A kérdező kommentje:
#8-as, köszi, hogy írtál jószándékból♥️ te orvosin voltál?:(
2021. máj. 28. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!