Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit érez az a szülő, akinek a...

Mit érez az a szülő, akinek a gyermeke önkezével vet véget életének?

Figyelt kérdés

Én ezen gondolkodom, de nem akarok mást is tönkretenni, ezért nem fogom megtenni, de érdekelne azért.


L/17



2021. máj. 28. 18:44
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
#18 köszi neked is. Szüleim szerintem belefáradtak az életbe. Nekik amúgy sem lehet elmondani semmit sem. Szerintem valami pszichiátert keresek, vagy nem tudom. Nem valami támogató família...mindig az elbizonytalanítás a céljuk.
2021. máj. 28. 22:28
 22/38 A kérdező kommentje:
#20 :D hát, kinek mi a jó csaj.😄 Zöld a szemem.
2021. máj. 28. 22:29
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy a családra nem számíthatsz, akkor valóban jó döntés lehet szakembert keresni. Ne hagyd hogy legyűrjön a depresszió! Küzdj! Előbb utóbb minden a helyére kerül és te is látni fogod, hogy mennyi dolog van amiért érdemes élni!

#18

2021. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
#18♥️🥺
2021. máj. 28. 22:39
 25/38 anonim ***** válasza:
53%

#22

"hát, kinek mi a jó csaj.😄 Zöld a szemem."


eddig jóóó

Azt nevezném jó csajnak akit mondjuk minden nap van olyan ember, fiatal, vagy idősebb pasi aki megnéz az utcán. Tehát hogy is mondjam.... Aki tetszik mondjuk 10 fiúból/férfiból mondjuk legalább kettőnek

2021. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
#25 hm, nem látom, ha valakik megnéznek, meg mióta be vagyunk itthonra zárva, embereket se láttam nagyon. Szerintem ez sem tett jót, hogy ennyit kellett itthon lenni.
2021. máj. 28. 23:06
 27/38 A kérdező kommentje:
De amúgy szerintetek, azok a szülők, akik sokszor hangoztatják, hogy kár volt gyereket csinálniuk, belefáradtak, hogy plusz kiadásuk van miattam...nem lenne nekik jó, ha eltűnnék? Most, ha sokba vagyok, még az egyetem miatt is problémát jelentek majd, lehet jobban járnának. Biztos szomorúak lesznek majd, de hosszútávon mindenkinek jobb lesz, akárhogy is nézem.
2021. máj. 28. 23:18
 28/38 anonim ***** válasza:
42%

#26

Hát így pedig csak fénykép alapján tudnám megmondani.

Vagy ha mondasz olyat akit ismerhetünk mi is mert híres, és hogy leg inkább kire hasonlítasz. Az arcot nem számítva ,mert az nagyon egyedi. De alakra. Pl Lang Györgyi, Erdélyi Mónika, Balogh Edina, Konta Barbara, vagy külföldieket is akár.

2021. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
81%
Belegondoltál abba hogy egy felveteli hülyeseg miatt eldobnad az eleted? Keress egy szakembert. Ez nem normalis.
2021. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Par evet kell meg kibirnod, utana a sajat labadra allsz es elvezheted az eletet a szuleid lehuzasa, es beleszolasa nelkul. Gondolj erre, par ev es minden jo lesz. 😊
2021. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!