Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám megőrjít.

Mit tegyek? Anyám megőrjít.

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy anyám irányít és meg akarja mondani mindig hogy mit egyek, mikor mit csináljak, milyen pólót vegyek fel. Az okkersárga ronda szűk pólómat nem dobhatom ki, mert szerinte "az kell majd a gyerekeidnek ha lesz egyszer". Sőt képes kiszedni a kukából ezt a pólót és visszarakja a szekrényembe.

Ja és azt is mondja hogy melyik állásra jelentkezzek és melyikre ne.

A pólómat azóta elvittem a piacra kérdezte is hogy miért találok ki ilyen hülyeségeket.

Már megőrjít.



2021. máj. 27. 16:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
98%
Hány éves vagy? Én a helyedben a sarkamrá állnék vagy elköltöznék. De amíg az ő hazában laksz addig úgyis ez lesz valószínűleg.
2021. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerű.

Te is mondd meg neki, hogy hogyan öltözzön.


Pl. Járjon meztelenül. 😁

2021. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
31%

Sajnos aki nincs ilyen helyzetben, az nehezen tud erre válaszolni. Én sem vagyok benn, de megpróbálok tanácsot adni.

Ha így viselkedik veled, azt jelenti vele is így tettek, te próbálj meg vele kedves lenni, segíteni neki. így lehet egy kicsit megenyhül.

2021. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
65%

Ez a tanács nem visz jóra, de ha nagyon rossz a helyzet akkor tedd meg:

- pecsételd le azt a ruhádat annyira, hogy nem menjen ki belőle a kosz(így csak nem adja rád)

2021. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem is. De segítenek kell. Senkinek sincs.
2021. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Senkije de olyan mindegy, mit írok.
2021. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne figyelj rá, majd észreveszi hogy nem érdekel a véleménye. Mit tud csinálni ha nem azt a pólót veszed fel amit ő akar? Semmit.

2. Ha már találtál állást akkor keress albérletet is.

2021. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ez ultra gáz.. Én az írásodból arra következtettem, hogy felnőtt vagy. Komolyan öltöztetni akar? A fenekedet nem akarja kitörölni? Ne haragudj, de ez most eléggé felidegesített. Ez szörnyű lehet. Költözz el minél előbb.
2021. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is mar sokszor.Egesz nap beszel,a merget szorja hs egy targy nincs a helyen.A sajat eletem meg romokban,sosincs idom a hobbijaimra,se eljarni stb. . A penzt amit miatta vettrm fel,azt kb. 2honap alatt elkoltotte amibol eleg keveset kaptam,ahhoz kepest hogy elvileg en igenyeltem.Amikor nekem kellett ebbol a penzbol tole kernem,akkor volt mikor valamennyire felhaborodott,hogy kersz penzt,mar el is fogyott?En meg csak neztem ki a fejembol,hogy vsn kepe ezt kerdezni,mikor alig kertrm ebbol a prnzbol es segitettrm neki?Nem ertem az egeszet..Nehez idoszakon mrhy keresztul,de azert nrm engem kene oldosnie ezekkel,eleg romboloan hat ez a viselkedes.
2021. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2021. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!