Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Helyesen cselekszik férjem?

Helyesen cselekszik férjem?

Figyelt kérdés

Édesanyja halála után férjem örökölt egy lakást amit múlt héten sikerült eladnia.Ez kisváros,de több millió forintról van szó.

Tisztában vagyok vele hogy semmi közöm hozzá,csak bánt hogy ez az ő öröksége,megvalósíthatta volna belőle az álmát.Ami egy pici nyaraló a horgásztó mellett.

Ezzel ellentétben férjem a két gyerekének adja az saját örökségét hogy még jobban boldoguljanak.Pedig nincs szükségük rá,mindkettőnek meg van mindene és jól is keresnek hiszen diplomásak.

Férjem így elveszi magától a lehetőséget egy boldogabb életre,egy jóval örömtelibb későbbi nyugdíjaskorra.

A két gyerekének meg sem fordul a fejében hogy visszautasítsák a pénzt,pedig örökölni elhunyttól szoktak.Édesapjuk pedig még él.

Kezdem utálni őket mert kihasználják férjemet.Ő meg van olyan bolond hogy észre sem veszi.


2021. máj. 7. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
72%
Ahham. És a "pici nyaralóba a tó mellett" te is szeretnél nyaralgatni, ugye? Sőt, elsősorban te...
2021. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
82%
Hát az ő pénze az ő döntése.Én biztos nem adtam volna nekik ha tényleg megvan mindenük.
2021. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
71%

Igen helyesen cselekszik.

Te magadnak szeretnéd azt a pénzt ,csak burkoltan körbe írtad. A férjed egy okos rendes apa.

2021. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:

1-esnek írnám a tévedések elkerülése miatt,ez nem így van.

Engem a horgászat teljesen hidegen hagy,egyébként is van életem.

A férjem vágya volt ez mióta ismerem.

2021. máj. 7. 12:33
 5/85 anonim ***** válasza:
76%
Én így ismeretlenül is tisztelem a férjedet hogy gondol a gyerekei jövőjére attól függetlenül hogy már nem velük illetve az anyjukat el. Egy igazi apa sose hagyja a gyerekeit, nem számít kivel van együtt. A szabadideje nagy részét gondolom veled tölti, hiszen azok a gyerekek felnőttek. Így végképp nem indokolt az irigységed. Nézz magadba.
2021. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:

3-asnak úgy látom nem érted.Én nem kapnék abból semmit,férjem vágya valósulhatna meg.Nekem annyit mondogatta.

Nem is vagyok ráutalva már bocs.

2021. máj. 7. 12:34
 7/85 anonim ***** válasza:
74%
Ha a férjed vágya volt miért téged zavar jobban hogy nem valósította meg? 🤔
2021. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor biztos nem akkora nagy vágy ha csak így "feladta"
2021. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
92%
Ha a megvan mindenük azt jelenti, hogy van saját lakásuk, akkor én nem adtam volna oda a pénzt, legfeljebb valami értékesebb ajándékot. Ha nincs saját lakásuk, akkor viszont adtam volna legalább kezdő tőkére, mert számomra alap, hogy a lakhatáshoz a szülő ha tudja, segítse hozzá a gyerekét, legalábbis engem segítettek a szüleim ebben. Viszont, ha van saját lakásuk, akkor a helyében megvettem volna a nyaralót, és a gyerekeknek is megengedtem volna, hogy használják. Azt, hogy a gyerekek nem utasítják vissza, nem rovom fel nekik, amennyiben a szülő nem kifejezetten nehéz körülmények között él. Szerintem az élet rendje, hogy a szülők támogatják a gyerekeket, és a gyerekek ezt majd a sajátjuknak visszaadják. Szóval egyetértek abban, hogy jobb döntés lett volna a nyaraló, de a gyerekeket savazni nem állok be mögéd, kérdező, ha erre számítottál volna.
2021. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
74%
Az volt a vágya ,hogy segítse a gyerekeit. Neked ez miért fáj?
2021. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!