Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim ellenzik, hogy a...

A szüleim ellenzik, hogy a pasim 21 évvel idősebb , mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden baj nekik , oké ne foglalkozzak velük,de csak a szüleim attól mert már nem vagyok kamasz. 31 vagyok a párom 52.

Mindennel bajuk van...a lánya 4 evvel fiatalabb csak tőlem ezen is kiakadtak. De nem tehetek róla, szeretem....

De a szüleimet is szeretném megbékíteni.


2021. ápr. 12. 16:04
 81/98 anonim ***** válasza:
50%
Majd összeköltöztök, akkor fogod meglátni néhány hónap mulva,hogy kibe is lettél szerelmes.Az egyik ismerõsöm fére 55 éves és már nem képes a nemi életre.Neked ez jó,akkor válaszd a boldogságodat,a szüleidnek igaza van.
2021. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
77%

OFF: Annyira nem értem miért kell ennyire lehúzni a 60 felettieket.


Nagyszüleim inkább már a 80 felé közelítenek, de egyikük sincs lerobbanva. Teljesen tiszta tudatúak, önállóak, intelligensek, egyiket sem kell pelenkázni és simán kenterbe vernék a mai 20 éveseket tevékenységi szinten. :D


ON: Kérdező a szüleid, ha tényleg szeretnek megfognak békélni veled, akkor is ha nem feltétlenül támogatják ezt az egész dolgot.

2021. ápr. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim válasza:
82%
A szüleid nem azért ellenzik, mert rosszat akarnak neked. De egyrészt emészteniük kell, hogy nem lesz unokájuk (gondolom vágytak volna rá), másrészt azt szeretnék, hogy hosszú távon légy boldog.
2021. ápr. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
100%

kėrdező döntsd el ki fontosabb szüleid vagy te magad boldogsåga.

nekem 20 ėvel idősebb fėrjem van anyukåm nem kedveli nem is kedvelte ,de nekem fėrjem volt fontos 19 ėve is igy volt idő hogy hónapokig ėvekig nem beszėltünk és talålkoztunk egyåtalán anyuval,pedig közel laktunk egymåshoz .

2021. ápr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 A kérdező kommentje:

85 Nah igen ,már temetik mikor alapból a nyugdíj korhatár is 67 év vagy már 70?!!


86 Gyereket korábban sem szerettem volna.


87 Félek, hogy nekem is ez lesz a vége, pedig én őket sem akarom elveszíteni de most inkább nem szólnak hozzàm.

2021. ápr. 13. 07:17
 86/98 anonim ***** válasza:
100%
Két opció, hamar otthagy mert talál mást, mondjuk okosabb csajt. Másik, hogy hosszú boldog életetek lesz. ( milyen sokan gondoltak másra, de nem fogom leírni, ilyet nem illik, vagyis olyat ) :)
2021. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 A kérdező kommentje:
89 Ez opció, hogy mást talàl valaki nem korfüggő. Bármi lehet természetesen.
2021. ápr. 13. 09:10
 88/98 anonim ***** válasza:
72%
Olyan cukik lehettek. Facere tesztek fel közös utazásos meg szivecskés képcsiket? Be szoktad tagelni a bácsit ilyen romantikus posztok alá? <33333333
2021. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 A kérdező kommentje:

91 Nem kirakatkapcsolatban élek, az általad leírt dolgokat az előző, 33 éves exemmel sem tettem.

Van fent közös képünk de semmi túlzó romantika vagy repkedő szívek.

2021. ápr. 13. 09:44
 90/98 anonim ***** válasza:
75%

"aztán sutty előjön az igazi oldala, hogy nem szeret mászkálni"


Bocs, de ezen egész jól szórakoztam. Az, hogy valaki szeret mászkálni, vagy sem, nem korfüggő. Pld. én már 30 évesen sem szerettem mászkálni, a férjem igen. Igaz, ő csak 11 évvel volt idősebb, mint én, de 60 évesen is hegyet mászott, én meg nem, aztán mégis megvoltunk. Csak fordítva.


Kérdező, ez a korkülönbség tényleg kicsit nagy, nem csodálom, hogy a szüleidnek nem tetszik. De majd beletörődnek, ha kitartasz a párod mellett, és látják, hogy jól vagytok. Neked kell együtt élned vele, nem a szüleidnek.


Van egy barátnőm, pont 21 év a korkülönbség köztük, mi is csodálkoztunk, nagyon szép lány volt, amikor összejöttek, 17 éve, mondjuk a férje sem nézett ki öregembernek. A szülők nem tiltakoztak, fura is lett volna, náluk is 17 év a korkülönbség. Köszönik, jól vannak.


Az ideíró károgók szerint minden 60 éves kriptaszökevény. Ne hidd el nekik.


A 84 éves nagyapám virágzó kertészetet működtetett, napi sok órát dolgozott a kertjében, boldog ember volt, a családja szintúgy. 94 évet élt.

2021. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!