Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim ellenzik, hogy a...

A szüleim ellenzik, hogy a pasim 21 évvel idősebb , mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden baj nekik , oké ne foglalkozzak velük,de csak a szüleim attól mert már nem vagyok kamasz. 31 vagyok a párom 52.

Mindennel bajuk van...a lánya 4 evvel fiatalabb csak tőlem ezen is kiakadtak. De nem tehetek róla, szeretem....

De a szüleimet is szeretném megbékíteni.


2021. ápr. 12. 16:04
 71/98 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, ha a kérdező nem akar gyereket később sem, akkor nem ketyeg az a bizonyos biológiai óra. Miért ne tölthetné a jelenben boldogan az életét olyannal, akit szeret, mert jaj, mi lesz 15 év múlva. Lehet, hogy 15 év múlva akkor sem lennének együtt, ha a ffi 35 lenne. A szomorú statisztikákból kiindulva vicces, hogy itt mindenki 15-20 évet előrevetít a párkapcsolatban. Meddig szoktak átlagosan együttmaradni a (házas)párok? 3-5-7 év, vagy még addig se? Lehet, hogy 3 év múlva szakítanak, még nem is a korkülönbség miatt, de az is lehet, hogy ők lesznek, akik a végsőkig kitartanak egymás mellett.


A szülők szerintem is megbékélnek idővel, legfeljebb nem lesz a kedvencük a párod, de kulturáltan megtűrik majd a karácsonyfa mellett, és ésszel, ha nem is szívvel, elfogadják a kapcsolatotokat.


Off talán: nekem nem vall túl jó emberre, aki nem beszél a lányával. Ezt most a párodra értem. Gondolom, a csaj sem átokfajzat, ha a legjobb barátnőd.

2021. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:
74 Nem ő nem beszél a lányával hanem az anyja! Mert írtak itt,hogy az ex képben lesz. Vele sem beszél mármint párommal, de a lányával is ritkán.
2021. ápr. 12. 20:49
 73/98 anonim ***** válasza:
52%
Elhiszem hogy nincsenek kibékülve vele. Apád lehetne.. Velük nagyjából egy idős. Én sem díjaznám ha a lányom egy hozzáképest vén fsszal kavarna.
2021. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
95%
74es vagyok: akkor bocs. kérdező, félreértettem.
2021. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 A kérdező kommentje:
76. De ez az egy “bűne” hogy idősebb, mikor rendes és kedves és normális megbízható akkor nem ez lenne a lényeg?
2021. ápr. 12. 21:01
 76/98 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén? Nem.

Nem azt kívánom a gyermekemnek, hogy hozzávénüljön fiatalon egy jóval idősebb emberhez.

Nem azt kívánom, hogy mikor még erejeteljében van, 50 évesen nőként egy 70 éves ópát keljen ápolnia,orvoshoz guritania..

Nem azt kívánom a lányomnak,hogy lemondjon sok mindenről csak mert egy jóval idősebb fsz megbolondította..


Helyette azt kívánom éljen. Legyen egy korban és fejben sokkal inkább hozzá illő párja. Akivel együtt tud megöregedni..

2021. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 A kérdező kommentje:

79. Rendben, te ennek örülnèl.

De már csak azt nem értem, hogy miért ennyire azt veszik sokan készpénznek, hogy én hozzáöregednék? Inkább van az, hogy ő maradna fiatalos mellettem. Nem egy pókhasú nyugdíjas bàcsikát kell elképzelni, hanem divatos és jó kiállású ,fiatalos embert.

2021. ápr. 12. 21:31
 78/98 anonim ***** válasza:
90%
Mert lehet járszani egy ideig a fiatalos fitt bácsikát egy ideig.. Egy rövid ideig. Mert már nem az.
2021. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
89%
Én liberális vagyok de szerintem már 20 év vagy több esetén semmiképpen sem lehet hosszútávon müködöképes a kapcsolat
2021. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
92%

Szivem érts meg valamit:

Elbaszod az éveidet és még ha nagyon boldogok is lesztek(amit a vége felé kétlek, mert most csak miattad fitt, aztán sutty előjön az igazi oldala, hogy nem szeret mászkálni és a többi), akkor egyszer csak viszonylag fiatalon ott maradsz egyedül, mert ő tuti sokkal hamarabb megy el,de ahhoz meg már öreg leszel, hogy könnyen újra társra találj.

Jó most szerelmes vagy, éljetek együtt de aztán ne duzzogj amikor mindenki azzal jön én megmondtam, hanem fogadd el az utat amit választottál akkor is ha tényleg vacak lesz. 5 hónap rohadt kevés, én még 10 év után is megtudok lepődni miket tudok meg a férjemről XD

2021. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!