Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim ellenzik, hogy a...

A szüleim ellenzik, hogy a pasim 21 évvel idősebb , mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden baj nekik , oké ne foglalkozzak velük,de csak a szüleim attól mert már nem vagyok kamasz. 31 vagyok a párom 52.

Mindennel bajuk van...a lánya 4 evvel fiatalabb csak tőlem ezen is kiakadtak. De nem tehetek róla, szeretem....

De a szüleimet is szeretném megbékíteni.


2021. ápr. 12. 16:04
 51/98 anonim ***** válasza:
66%
Azzal ugye tisztában vagy kérdező, hogyha össze is jöttök, összeházasodtok, akkor is mindig a gyereke lesz az első, és te csak a második? Lelkileg ki fogod ezt bírni? Sok nő nem bírja elviselni a második helyet. Azért ezt is gondold át.
2021. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom,hogy elvált és ahogya
2021. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 A kérdező kommentje:

53 3 nap nemsok, de mi mindennap beszéltünk telefonon, egy pár percet .


54 Felnőtt lànya van, aki már külön él tőle és házas, babàt terveznek.

Úgyhogy ezen nincs semmi zavaró tényező. A lànya szinte barátnőm ... korábban is jó viszonyban voltunk, mivel mint írtam egy vàrosban élünk.

2021. ápr. 12. 18:36
 54/98 anonim ***** válasza:
73%

folyt.ahogyan irtad van egy lánya.Egyet jó lenne tisztáznod és világosan látnod, hogy az exe nehogy okozzon majd gubancot a kapcsolatotokban.

A szüleid majd feldolgozzák.

2021. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
30%
Az egy dolog, hogy felnőtt, és külön él, de akkor is mindig őt fogja szeretni a legjobban, és nem Téged. Ha unoka születik, akkor pláne háttérbe fogsz szorulni. Nem ijesztgetni akarlak, de ezek a tények.
2021. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
54%
Na igen, arról nem is beszélve, mi van, ha előkerül az ex..ha unoka születik, akkor az exe nagymamaként tuti képben lesz, és te fogod magad rosszul érezni minden egyes alkalommal.
2021. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 A kérdező kommentje:

57 Az exe nincs képben egyàltalán. Megvan az oka, hogy a saját lànya se nagyon beszél vele.


58 Nem ijeszt meg, mert ha unokája lesz én is örülni fogok neki, attól mert sajátot nem szeretnék... de a lánya tudomnagyon szeretne már babát. Nem erre leszek féltèkeny.

2021. ápr. 12. 18:41
 58/98 A kérdező kommentje:
59 Nincs képben az ex egyàltalán. A lányával is alig beszél.
2021. ápr. 12. 18:42
 59/98 anonim ***** válasza:
74%

Mióta vagytok együtt?

Együtt éltek már?

Figyelj nagyon sok mindennel meg fogsz majd birkózni, amit most még fel sem fogsz, de ha erõs vagy,akkor nem lesz probléma.

2021. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 A kérdező kommentje:

62 5 hónapja lassan 6. Már nálam ez is sok idő amíg “nem vàllaltam fel “ mert nem szoktam senkit eltitkolni.

Gondoltam vàrok amíg már komolyabbra fordul.Nem élünk együtt.


Nehézségek minden kapcsolatban lehetnek, ez nem korfüggő dolog szerintem.

2021. ápr. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!