Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim ellenzik, hogy a...

A szüleim ellenzik, hogy a pasim 21 évvel idősebb , mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden baj nekik , oké ne foglalkozzak velük,de csak a szüleim attól mert már nem vagyok kamasz. 31 vagyok a párom 52.

Mindennel bajuk van...a lánya 4 evvel fiatalabb csak tőlem ezen is kiakadtak. De nem tehetek róla, szeretem....

De a szüleimet is szeretném megbékíteni.


2021. ápr. 12. 16:04
 31/98 alletta ***** válasza:
92%
ha nem békélnek meg, akkor ők is elvesztik a lányukat.
2021. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
30%

"Nagyon jól néz ki, kb 40 nek néz ki."


Na látod, itt cseszted el!

Ha 40-et mondtál volna a szüleidnek is, akkor most boldogok lennének.

2021. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
43%

"Nem, nem szeretnék gyereket."

Jó is, mert öreg férfiak nagyon nem termékenyek. Nagyon alacsony a spermaszámuk.

2021. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim ***** válasza:
67%
23. vagyok. Dehogy veszíted el őket. Aki ezért huzamos ideig haragszik a gyerekére, az sem szereti eléggé. Testvérek hányan vagytok? Mert ha többen, akkor előfordulhat, hogy egy ideig haragszanak, de aztán kibékülnek. A nagyim sem szerette a cigányokat, mégsem tagadta ki a nagynénémet, amikor összeköltözött eggyel.
2021. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
52%
31 évesen nyilván van annyi eszed hogy felfogd, hogy mibe kezdtél bele. Tíz év múlva te 41 éves leszel, a párod ekkor lesz 63.Tizenöt év múlva a párod már nyugdíjas lesz 68 évesen, ekkor leszel te 46 éves. Az hogy ez hosszabb távon nem a legszerencsésebb párosítás a te szempontodból az azért elég egyértelmű. A pasid nyilván örül mint majom a farkának hogy egy fiatal, jó nővel dughat, szeretné kiélvezni a dolgot amíg lehet. Lehet hogy szerelmes is beléd, ezt meg is tudom érteni, kevés férfinak adatik ez meg,főleg úgy, hogy nem is gazdag. Szóval ő a másodvirágzását éli melletted. Azt mondod, hogy szereted. A szerelem mint tudjuk vak, ez az érzés felül tudja írni a racionalitásokat. A szüleid a te hosszú távú boldogságodat szeretnék,kívülállóként józanul, hideg fejjel látják a helyzetet ami neked a szerelem mámorában nem sikerül. Neked kell tudni hogy mik a hosszú távú céljaid az életben. Szeretnél gyereket? Ha igen akkor gondold át hogy mennyire lenne jó társ a gyereknevelésben egy, lassan a nyugdíj felé araszoló ember.Mennyire fontos neked a testiség? Le tudsz mondani a testi örömökről 40 éves korodban, ha a párod már nem tud rendesen működni férfiként? A férfiak korábban halnak, az ötvenes, kora hatvanas éveikben már potyognak rendesen. Ha egyedül maradsz a gyereknevelés feladatával akkor meg tudsz majd birkózni ezzel? Ezek a legfontosabb kérdések, neked kell tudni rá a választ, és neked kell döntened ezek után hogy mihez kezdesz az életeddel. A szüleid ebbe-minden jó szándékuk ellenére-nem szólhatnak bele. Ha nehéz szívvel is de el fogják fogadni a döntésedet, annak ellenére hogy biztosak benne hogy feláldozod a jövődet a rövidtávú boldogságért.
2021. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
40%
A 21 év azert tényleg elég sok...illetve szeretnél gyereket? A pasi szeretne?
2021. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
31%
Csak az idődet pazarlod, úgy is el fogod hagyni majd, amikor majd pelenkázni kell. Voltaképpen csak a fiatal éveidet rontod el.
2021. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
16%
Ja bocs már volt :)
2021. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 A kérdező kommentje:

35 Nem mondhattam annyit, mert egy városban élünk, látásból ismerték már, meg a lánya 4 evvel fiatalabb tőlem így a 40 et nehezen hitték volna el...


37 Nincs testvérem, erre írtam nekem csak ők vannak.

38 Nem szeretnék gyereket, és ha fiatallal lennék együtt akkor is bármi lehetne... nem akarom elvinni ebbe az irányba de most épp Covid ban meghalt egy jobaratom, 41 volt és 3 gyerek maradt utána ... sem idős nem volt sem beteges. Mint ahogy ez megtörténhetett úgy az én pàrom élhet tovább is akár 80-90 évig is.


39 Nem szeretnék gyereket. Neki pedig van.

2021. ápr. 12. 17:24
 40/98 anonim ***** válasza:
74%
Akkor nincs mitől tartanod, Kérdező! Le kell Velük ülni négyesben beszélgetni.
2021. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!