Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim ellenzik, hogy a...

A szüleim ellenzik, hogy a pasim 21 évvel idősebb , mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden baj nekik , oké ne foglalkozzak velük,de csak a szüleim attól mert már nem vagyok kamasz. 31 vagyok a párom 52.

Mindennel bajuk van...a lánya 4 evvel fiatalabb csak tőlem ezen is kiakadtak. De nem tehetek róla, szeretem....

De a szüleimet is szeretném megbékíteni.


2021. ápr. 12. 16:04
 61/98 anonim ***** válasza:
30%
Bemutattad nekik? Ismerik őt? Mondd el nekik, hogy ez egyelőre csak egy párkapcsolat. Lehet, hogy nem is fog működni és 2 hónap múlva szakítotok, lehet hogy örökké együtt lesztek.
2021. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 A kérdező kommentje:
64 Nem kívàncsiak rá akkor nem fogom odavinni erőszakkal, hogy esetleg kellemetlen legyen bárkinek is.
2021. ápr. 12. 18:57
 63/98 anonim ***** válasza:
53%
Az irásod alapján, nagyon naivnak tünsz, talán ezért a szüleid aggódnak miattad.Ot hónap a másik megismeréséhez nagyon kevés.
2021. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 A kérdező kommentje:
66 Nem kevés. Mennyit kellene vàrni, éveket ? Ha 35 lenne senkit nem zavarna ha 5 hónap után éppen bemutatnám. Én massal nem vártam ennyi időt a bemutatás kapcsán, de kinek mi.
2021. ápr. 12. 19:02
 65/98 A kérdező kommentje:
Nincs miért aggódniuk, rendes,tisztességes emberről van szó egyetlen bűne hogy idősebb Hàt ez van.
2021. ápr. 12. 19:03
 66/98 anonim ***** válasza:
58%
Rendes, tisztességes ember nem szexel lányával egykorú nőkkel.
2021. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
74%

nézd most ez szép és minden,de te bőven fiatal leszel amikor ő már járni fog az sztk-ba prosztata problémával, talán az ágyban sem fog teljesíteni, jóó tudom ez nem számít,de akkor már számítani fog amikor egy éve nem dugtál egy jót, mert már hangulata sem lesz hozzá.

40-nek néz ki most,de pár év és hirtelen lerobban(tudom, több ismerősöm hirtelen lett öreg ember), a szerelem van és 6 hónap ehhez kevés, aztán már sajnálod az éveket és csak ezért nem hagyod el, 41 évesen te még nagyon mennél ő meg lehet jó ha lassan tud sétálni és nem lesz kedve sehova sem menni. 50 és 60 éves között óóóóriási a különbség,de ezt majd te is megtapasztalod.

2021. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 A kérdező kommentje:
70 Benne van a pakliban, hogy lerobban. De ezt nem lehet előre tudni, meg mint ahogy írod 50 és 60 éves között különbség van, nos ugyanúgy ha egymás mellé állítasz két 50 éves embert, teljesen eltérő fizikumú, genetikájú, külsejű emberek lesznek, lehet az egyik fiatalos 40es a másik meg vègigbagózta az életet , sosem sportolt és le van robbanva.
2021. ápr. 12. 19:56
 69/98 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj kérdező, hogy a rózsaszín szemüveg egyszer bizony lekerül. A kérdés,hogy akkor is együtt tudtok-e maradni. Az az igazi próbatétel. Egy ember megismeréséhez valóban idő kell, az 5 hónap tényleg kevés.
2021. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 A kérdező kommentje:
72 Ebben nem értünk egyet. De majd kiderül. Az egyetlen probléma ez amit irtam, zavar a szüleim haragja.
2021. ápr. 12. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!