Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan aki évek óta rosszba...

Van olyan aki évek óta rosszban van és nem beszél a szüleivel?

Figyelt kérdés
Mi az oka? Nem bántátok meg? Előfordul hogy gondolkoztok rajta hogy felkeresitek őket/őt? Hiányoznak vagy már hozzászoktatok?
2021. jan. 30. 07:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok.


Nekem apám egy vita alkalmával a szemembe mondta, hogy tudja hogy azt várom hogy meghaljon, de nem fogja könnyen adni magát. Így én is a tanulással próbálok kitörni, mert apám elvárná, hogy itt üljek, hallgassam a kreténségeit, és ugráljak neki míg él. Na nem. Egy időben pszichológushoz mentem, mert féltem hogy vagy őt, vagy magamat ölöm meg, annyira kikészített idegileg.


10-es. Tőlem apám elszedte az örökölt pénzem, ami anyám után maradt. Adott nekem 50 ezer Forintot belőle, a többit eltette. 18 voltam ekkor, nem mertem balhét csapni. Azóta nyitottam külön magamnak egy számlát, és oda gyűjtöm a pénzt, hogy dobbanthassak. Ez is szörnyű, a saját lakásomból kellene elmennem....

2021. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Savlekotő ***** válasza:
24%

Sajnos az összes leszúrtam a családtagom mögött kőkemény előzmények évek felgyűlt sérelmei vannak ami ott akkor egyben vulknáként kitör,csak ezt általában könnyebb a szőnyeg alá seperni,nem nem mentem fel a szúró félt sem,de van mikor az ember szembesül az előzményekkel..

70F

2021. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért kértem inkább szakember segítségét. Nem érte volna meg börtönt ez az alkoholista vénember. 6#-11#
2021. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Savlekotő ***** válasza:
100%
Helyesen tetted kedves utolsó.
2021. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk te is jó durva vagy 9-es, hogy ilyen szüleid vannak és mégis megengedték nekik, hogy a gyerekedre vigyázzanak és ezt lássa a gyerek is, vagy netán őt is bántsák....
2021. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15- a gyerekeket nem bántották, de az üvöltözős eset után nem akartak átmenni.Addig szeretek átjárni, és ott lenni.
2021. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

NADE! Azok az emberek akik akkoriban ismertek, lattak gyerekkent, azok akik nem nyujtottak segito kezet, azok nem felelosek? Pl. en gyerekkent nagyon el voltam hanyagolva, pedig kimondottan jomodu csaladba szulettem. Miert nem szolt egy pedagogus, egy rokon, senki sem? Mivel ezek az emberek ma is elnek, sokszor eszembe jut hogy szamon kernem oket, pl. facen..tudom, hogy nem sok ertelme lenne, de nekem jol esne..

Bocs, hogy offoltam kicsit

Egy ketgyermekes anyuka

2021. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17-es, ezen én is gondolkodtam. Apám nem egyszer lehordott barátok előtt, senki sem szólt rá, hogy beszél velem. Nem tanultam, depressziós voltam anyám halála után, egy tanárnak sem jutott eszébe, hogy esetleg segítségre van szükségem lelkileg, nem mindenféle lusta, hanyagnak elhordani apámnak, akitől meg emiatt kaptam. Ők is élnek, én is megkérdezném őket, hogy miért nem tettek semmit? Jah, mert apám gazdag volt, és nem mertek.... #6-#11 voltam.
2021. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!