Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haza hozathatom a rendőrökkel?

Haza hozathatom a rendőrökkel?

Figyelt kérdés
A 16 éves a lányom, folyamatosan elszökdösik a barátjához.
2020. nov. 26. 16:23
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

Persze papi! Nyugodtan.


Aztan majd 2 ev mulva eltunik orokre mert onszantabol elmegy. Feled se nez tobbet oregem. Ne aggodj. 2 eved van ot tonkretenni akadalyozni ha ez alatt az ido alatt nem valtozol jo iranyba magasrol le fogja kakalni a fejed mikor betoltotte a Sweet18 at.

2020. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
8%

Akkor Mamiiii. Bocsanat. Nem figyeltem!


Amugy..akkor ertek egyet a kerdezovel ha valami alkoholista drogos baromtol kell a gyereket hazavinni mivel egyertelmuen a zullesbe vinne!!

Ha rendes okos a fiu es szereti: hagynam ott aludni ha vigyaz ra. Mert ha nem hagynam lelepne orokre 18.utan..

2020. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
53%
#53, egyébként ha a Kérdezőnek írtad, akkor tökéletesen egyett kell, hogy értsek... ugye a párom is hozzám költözött, miután betöltötte a 18-at. (ő mondjuk nem haraggal vált el a szüleitől, nem fúrták a kapcsolatunkat.)
2020. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
10%

Nalátod!


Ha lesz gyerekem akkor ha tudom hogy valami barom alkesz ramaszik v vmi biztos tuzon vizen at de hazaviszem. Ha szereti es okos rendes es szereti a lanyom. Nem csak ugy hanem mindenhogy akkor nem kavarok be. :D

2020. nov. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd élni, nekem a 13 éves lányom már 4 hónapja nincs itthon egy afrikai focista sráccal él együtt Grazba. Nem vagyok olyan, hogy befolyasoljam.
2020. nov. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Mi van??? #58 ??????????
2020. nov. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!