Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haza hozathatom a rendőrökkel?

Haza hozathatom a rendőrökkel?

Figyelt kérdés
A 16 éves a lányom, folyamatosan elszökdösik a barátjához.
2020. nov. 26. 16:23
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
90%
Most már késő. Elveszíted akkor a lányod örökre.
2020. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt gondolod,hogy felhívod a Rendőrséget,hogy menjenek a barátjához és vigyék haza,és ki is mennek,és haza is viszik,tévedsz.Akkor fognak kimenni,ha te odamész a fiúhoz,megpróbálod hazavinni,de nem jársz sikerrel.
2020. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 Savlekotő ***** válasza:
77%

A lányod 18 éves kora után nem fogod tudni rendőrséggel se haza vitetni szerencsére..

70F

2020. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
48%
Ugxan ugyan..a lany kerdezi az Anyja neveben, mert fosik, hogy a rendorok viszik haza...
2020. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
2020. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
25.nek, ezt nem én kérdeztem.
2020. nov. 26. 17:11
 27/56 anonim ***** válasza:
97%
Oke, akkor nem te, nekem mindegy, lepjunk ezen tul, ugyse vallod be :D De leirnad vegre, pontosan mi bajod a sraccal? Drogos? Naponta iszik? Van mar 3 gyereke es meg csak 16-17-18 eves?
2020. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyenről nincs szó. Csak nekem nem szimpatikus.
2020. nov. 26. 17:38
 29/56 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy sok már rég nem szüz tinilány írkál ide vagy fiúka akik szeretik lerendezni őket, természetesen lepontozzák azokat a válaszokat, amelyek rámutatnak arra hogy egy 16 éves lánynak még semmi keresnivalója barátja ágyában minden egyes nap.

Tanulni kellene hogy vigye valamire, mert a tinikori szerelem elszáll, de az elpazarolt elpasikázott évek sosem jönnek vissza

2020. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
55%
Hazahozathatod, de a rendőrökkel való hazacibálás elég primitív módja a nevelésnek és a kapcsolatotok "rendezésének". Várhatóan sem jobban tanulni nem fog tőle (bár nem tudom, van-e egyáltalán ilyen jellegű probléma), sem téged tisztelni. Szóval persze, jogilag ráeresztheted a rendőröket, csak ne feledd, mit mondott Newton bá' az erőről meg ellenerőről. A lányod két év múlva nagykorú lesz, és ha így folytatod, meg fogja találni a módját, hogy hanyatt-homlok meneküljön otthonról. Az ilyen menekülősdinek pedig sokszor ára van (problémás szülőktől vagy éhbért fizető munkába, rossz körülmények közé, vagy egy kapcsolatba, teljes kiszolgáltatottságba menekül sok fiatal). Ezt akarod? Nem lenne jobb egy kicsit több empátiával, bölcsebben, és kevesebb kontrollkényszerrel közelíteni a lányodhoz?
2020. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!