Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haza hozathatom a rendőrökkel?

Haza hozathatom a rendőrökkel?

Figyelt kérdés
A 16 éves a lányom, folyamatosan elszökdösik a barátjához.
2020. nov. 26. 16:23
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező (#28) "Nem, semmi ilyenről nincs szó. Csak nekem nem szimpatikus." - és most őszintén, ezt ki nem x*rj* le? A lányodnak kell, hogy szimpatikus legyen, nem neked...én anno csak olyan lánnyal kezdtem volna, akitől az anyám kiütést kap... mert én meg tőle kaptam bubópestist...
2020. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
63%

#29 "Amúgy sok már rég nem szüz tinilány írkál ide vagy fiúka akik szeretik lerendezni őket, természetesen lepontozzák azokat a válaszokat, amelyek rámutatnak arra hogy egy 16 éves lánynak még semmi keresnivalója barátja ágyában minden egyes nap." - vigasztaljon a tudat, hogy én 56 éves "fiukaként" is lepontozom azonnal az efféle elmebajt.


"Tanulni kellene hogy vigye valamire, mert a tinikori szerelem elszáll, de az elpazarolt elpasikázott évek sosem jönnek vissza" - valójában a párkapcsolat legalább annyira fontos az ember életében, mint a karrier... anyámat is pont az ilyen beteg hozzáállása miatt kezdtem el megvetni többek között. A vén idióta még 80 éves korára sem volt képes megemészteni (akkor voltam én 50), hogy amit bánok, hogy kimaradt az életemből az a több csajozás és szex, és nem a büdös diploma.


Na most, ha a Kérdezőnek is az hiányzik, hogy a gyereke majd ne engedje be a kapun se 35-40 év múlva, akkor nyugodtan okoskodjon tovább...

2020. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
67%

42-es

Diploma miért akadályozott a szexben és csajozásban?

Pont hogy segítenie kellett volna a késöbbiekben....

2020. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
44%

#43, tudod, az embernek 24 órából áll a mapja, és ha valamire áldoz időt-energiát, akkor másra kevesebb marad.


"Pont hogy segítenie kellett volna a késöbbiekben...." - attól függ, hogy miben... olyan partner megszerzésében valszeg tényleg, aki apukát keres a jövendő családalapítási terveihez, és ezért szempont neki az eltartó-képesség... na de én nem erről beszélek... hanem a haverok-buli-fantáról... amiből az a közhiedelem, hogy diploma utáni korban az ember már "kiöregedett, neki már a családalapítással kellene foglalkoznia"

2020. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
56%

44

Nem kellett volna azzal foglalkozni hogy mit gondolnak mások, ismerek 40-eseket akik úgy buliznak mint a fiatalok ez inkább személyiség kérdése. Ha akartad volna megtehetted volna, jó kereset nélkül meg nincs normális családi élet sem.

2020. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
32%

"Ha akartad volna megtehetted volna" tizenéves koromban? Hát persze, ha nem ver a sors hasonló felfogású anyával, mint itt a Kérdező... egyébként nem kell félteni, aztán 33 évesen összejöttem egy 17 éves lánnyal, akivel egy év után össze is költöztünk.

" jó kereset nélkül meg nincs normális családi élet sem." - ezzel abszolút nem értek egyet, ez a rohadt kapitalizmus "igazsága", nem az enyém:) Voltaképpen akkor volt a legakítvabb a szerelmi életem, amikor munkanélküliként a dekket szedtem fel a járda mellől, hogy legyen mire rágyújtanom... az egy nagy tévhit, hogy a csajozáshoz lóvé kell... valójában jól megválasztott közeg kell hozzá, meg hogy az ember önmagát adja, ne "társadalmilag elvárt" szerepet játszon.

2020. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
51%

Ezt a kamu kérdést.

Fordítsuk meg, úgy reálisabb:


"16 vagyok, hazahozathatnak a rendőrökkel a szüleim?"


És a válaszom: igen

2020. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
6%

Akkor tulajdonképpen a lehető legjobban alakult az életed, lett egy diplomád anyádnak köszönhetően, felszedtél vele egy fiatal lányt az életszinvonallal amit a diplomás munkádnak köszönhetően tudtál biztosítani.


Pár év bulizást áldoztál be 50+ év jólétért és fiatal lányokért, szerintem megérte

2020. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
44%

#48 "hogy amit bánok, hogy _kimaradt az életemből_ az a több csajozás és szex, és nem a büdös diploma." Miért, gondolod, hogy rám tudta kényszerteni az értékrendjét a nyomoronc? Ő fúrta, ami nekem lett volna fontos, én meg szabotáltam, ami neki. És ez pont így volt jó, azt gondolom. És újra, amikor "felszedtem", akkor munkanélküli voltam és "a dekket szedtem fel a járda mellől."


"Pár év bulizást áldoztál be 50+ év jólétért és fiatal lányokért, szerintem megérte" - nem, nem érte volna meg... a fenének sem kell olyan "love" ami a karrier és az egzisztencia ordas mocskáról szól, amiben nem pasiként, hanem ATM-ként vagyok jelen...voltaképpen pont az jó és általában pótolhatatlan a tizenéves kapcsolatokban, hogy azok még általában nem ilyenek.

Ha az anyám rám tudta volna eröltetni a saját hülyeségét, akkor ma a világtól megkeseredett incelek táborát erősíteném nagy eséllyel.

2020. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Tedd fel 85* még ezt
2020. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!