Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haza hozathatom a rendőrökkel?

Haza hozathatom a rendőrökkel?

Figyelt kérdés
A 16 éves a lányom, folyamatosan elszökdösik a barátjához.
2020. nov. 26. 16:23
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
28%

Savlekötő hogy képzeled, a 18.születésnapján honnan lesz annyi pénze hogy kifizessen 2-3 havi kauciót+havidíjat, ami alapból fél millió forint körüli induló? Bútorozott albérlet esetén jelentősen drágább a havi díj, bútorozatlan esetén minimum ágyat, szekrény,konyhaszekrényt,hűtőt,gáztűzhelyt,étkezőasztalt kell vennie. Ami a másik félmillió. De az albérletárak is bőven 100 ezer felett vannak plusz a számlák. Egy kis albérlethez is 500ezer-1millió kell megindulni+ egy stabil, jól fizető munkahely. Merthogy az "egyetem melletti munkából" ezt nem lehet kifizetni, sőt, abból se nagyon ha a 18 éves elmegy teljes időben dolgozni, gyárba,pincérkedni, stb. Egy átlag minimálbéres fizetés vagy elég se lenne vagy ilyen 10-20ezerek maradnának neki havonta.De ha bevállalja hogy havi 20ezer kajapénzből gazdálkodik akkor is a kauciót/bútorok árát elő kellene teremtenie. Ha összeáll lakótársként valakivel az a valaki bármikor dobbanthat és akkor ő is az utcára kerül,(akiket eddig hallottam lamótársakat 2-3 hónapon belül az egyik vagy meggondolta magát és hazament vagy összejött valakivel és elköltözött stb). de persze nem egyszerű lakótársat se keresni, lehet fél évbe is beletelik, addig mit csinál a 18 éves? Lakáshitelhez önerő kell.


Szóval amit leírsz az egy dedós szintű fenyegetés amiből lejön, hogy 15-16 éves taknyos vagy aki azt hiszi 18 évesen spanyolviaszkot fog szrni. Hát nem. És ez nem a szülőnek lesz büntetés, a szülőről csak lemegy egy teher. A gyerek meg elmegy, aztán 2 nap múlva a rendőrök fogják visszahozni, mert még buszra sem lesz pénze és sírva fogja csókolgatni az anyja lábát egy tányér ételért.

2020. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
38%
Nem hozathatod haza. A lány önszántából ment a barátjához és nincsen veszélyben, tehát a rendőrség nem fogja elhozni onnan, hiszen nincsen rá okuk. Nincs semmilyen szabály arra, hogy egy 18 éven aluli gyereknek a nap 24 órájában otthon kellene lennie.
2020. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
66%

Nekem régebben nagyon sokszor mondták ezt, hogy ha elmegyek rendőrség lesz. Mindig elmentem. 😅

Én nem tudom milyen a barátja. Biztonságban van vele? Miért nem engeded neki?

2020. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
92%
egyrészt ne zaklasd a zsarukat a piti hisztiddel (bár nem szeretem őket, a fajtád az utolsó akit kívánnék nekik), másrészt meg persze, üldözd csak a lányod keresztbe-kasul a városon erőszakszervezetekkel, csak utána pls ne írd ki két év múlva a "lányom elköltözött, megszakította velem a kapcsolatot, jajj de rossz nekem brühühü" kérdést.
2020. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
23%
Még mindig nem tudjuk honnan lesz 2 év múlva fél milliója és hol fog dolgozni
2020. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
75%

Öööö.... ez valami teszt akar lenni...??


Ennek a kérdésnek az ellentétpárja?


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2020. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
99%
Kérdező! Ha csak pár órára tűnik el, nem hozathatod haza rendőrökkel.
2020. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
79%
Legfeljebb 24 óra eltűnés után foglalkozik ilyesmivel a rendőrség!
2020. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan. Semmi hibája a szegény srácnak, szereti a lányod (hiszen két éve együtt vannak), és azért akarod rájukhívni a rendőröket mert neked nem szimaptikus a gyerek? Beteg vagy, nem csodálkoznék ha két év múlva nem látnád többé a lányod.
2020. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:
90%

Jó estét! Belegondolt,hogy ön milyen is volt tiniként? Vagy esetleg foglalkozott elegett a lányával?

Vagy esetleg kalitkába zárja?


Lehet felháborító amiket kérdezek,de mindennek oka van. Tény lehet,hogy neveletlen egy kicsit de ha belegondol ön szúrta el . Másrészt boldognak kéne lennie,hogy a barátjához megy és tudja hol van minthogy azt se tudja él e vagy esetleg már nem.


Higgye el engem kalitkába zár ag apám és a nevelő anyám. Miközbe a nevelő anyámnak még beleszólása se lehetne a dolgokba bizonyos okok miatt.. de van valami ok ami kiváltja kiváltotta a lányából.

2020. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!