Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Mit gondoltok erről a helyzetről?Van valami ötletetek hogy ezt hogy lehetne megoldani? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés
A házunkban három hálószoba van, az egyikben én és a testvérem, másikban a szüleim, harmadikban a nagymamám van. Mióta elkezdődött ez az online oktatás, azóta elég nehéz ez az egész helyzet. A tesómnak muszáj a mi szobánkban tanulnia mert neki asztali számítógépe van, szóval ő nem tud mozogni. Én szoktam átmenni a szüleim szobájába és ott szoktam tanulni. Viszont elég zavaró hogy pl van egy online órám és akkor hallom hogy a szüleim ott matatnak az ajtó előtt hogy be akarnak jönni, meg siettetnek hogy végezzek(mintha ez rajtam múlna) Anya egészségügyi dolgozó, ma pont éjszakázik. Kérdezte hogy holnap hány órám van én meg mondtam neki hogy mennyi. Ő mondta hogy akkor lefekszik mamánál hogy tudjon aludni. De én emiatt kellemetlenül érzem magam mert olyan mintha kifúrnám a szobájából.. De másrészt ott van hogy nem maradhatok ki az online órákból, meg nekem ez olyan mint a rendes suli, szóval muszáj lenne ott lennem a szobában és tanulni..
2020. nov. 25. 20:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
77%
Meg most őszintén, bemegy valaki nagyvécézni és utána te visszaülsz? Meg alapvetően egy fürdőszoba tök máshogy van összetéve, mint a többi. Szerintem az több szempontból sem opció.
2020. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Azért írtam ha bemegy vki akkor utána kiül. Mégis szegény kislány van kitúrva
2020. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
84%
Aminek az a megoldàsa, hogy meg kell oldani vhogy, nem az, h a legszarabb helyre megy, hátha van még lejjebb.
2020. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
55%

Tudom bunkó leszek meg gagyi, meg szar opció,de lehet vennék egy ilyet aztán + füles mindkettőtöknek


[link]

2020. nov. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Thispain ***** válasza:

Nem tudom, megoldódott- e a probléma, de találtam egy eszközt, ami a leírás alapján nagyobb hatósugárban vogja a wifi-t, így tudsz lenni a nagymamád szobájában is online óra alatt(mondjuk a szoba leválasztása lehet, hogy jobb megoldás hosszútávon).


Az eszköz:


[link]

2020. dec. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!