Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Mit gondoltok erről a helyzetről?Van valami ötletetek hogy ezt hogy lehetne megoldani? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés
A házunkban három hálószoba van, az egyikben én és a testvérem, másikban a szüleim, harmadikban a nagymamám van. Mióta elkezdődött ez az online oktatás, azóta elég nehéz ez az egész helyzet. A tesómnak muszáj a mi szobánkban tanulnia mert neki asztali számítógépe van, szóval ő nem tud mozogni. Én szoktam átmenni a szüleim szobájába és ott szoktam tanulni. Viszont elég zavaró hogy pl van egy online órám és akkor hallom hogy a szüleim ott matatnak az ajtó előtt hogy be akarnak jönni, meg siettetnek hogy végezzek(mintha ez rajtam múlna) Anya egészségügyi dolgozó, ma pont éjszakázik. Kérdezte hogy holnap hány órám van én meg mondtam neki hogy mennyi. Ő mondta hogy akkor lefekszik mamánál hogy tudjon aludni. De én emiatt kellemetlenül érzem magam mert olyan mintha kifúrnám a szobájából.. De másrészt ott van hogy nem maradhatok ki az online órákból, meg nekem ez olyan mint a rendes suli, szóval muszáj lenne ott lennem a szobában és tanulni..
2020. nov. 25. 20:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%
Eskü... Menj a fürdőbe... Ott csak nincs senki 0-24...
2020. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
77%
utolsó, és ha valakinek ki kell rohannia wc-re?
2020. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

Akkor kirohan... S addig kimegy.

Mert jobb, mint ahogy most kínlódik? Semelyik opció nem jó.


Mert ezek közül se lesz jó semmi


Menjek ki a nyárikonyhába, garázsba, könyvtárba ha nyitva van, maradjon a szobába.


Ezek se jók x okok miatt

2020. nov. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
52%

Szülőknek kellene változtatni

Konyhába lehetnél, de mégse. Oké anyud éjszakás természetes, hogy pihenne.


De kit érdekel, hogy tesódnak kell felolvasni vagy egyszerre? És? Majd elhallgattok. Behallani? És? Egy szobába kell lennetek ez van.

2020. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, azért ez a helyzet mindenkitől kíván rugalmasságot.
2020. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
77%
23 lehet, h semelyik opció nem jó, de az általad javasolt az egyik legrosszabb. Bocs.
2020. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

Legrosszabb de még mindig külön helyiség + azért pisilni, kakálni nem járnak 5 percenként az emberek + szegény lány ki van túrva mindenhonnan. Mert a mama eltudna ücsörögni a konyhában is mivel ha az anyuka a mamánál fekszik akkor gondolom nem egy ágyban, tehát a mama kitudna épp menni.


Az lenne a legjobb ha egy szobába lennének a tesóval, nem nagy tragédia hogy olvasni kell hangosan és behallani meg hallom a másikat.

2020. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Szüleid nem dolgoznak?
2020. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
77%
28 minek írsz, ha nem olvasol? Leírta.
2020. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
77%
Bármelyik helység alkalmasabb, mint a fürdő. Minden szempontból.
2020. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!