Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szobám személyesterem?

Valakivagyoknaaa kérdése:

A szobám személyesterem?

Figyelt kérdés

A drága szüleim ha esetleg lefotózzák a szobámat (azon belűl is a szerintük rendetlenséget) utánna aztva tudomásomon kívül megtartja, azzal a céllal,hogy a későbbiekben megtudja mutatni idézem "hol basztam el az életem". Ez ellen én tudok esetleg valamit felmutatni? Mert szerintem ez már több a soknál.

A kérdésem lényegében, hogy ez számít valamilyen jogsértésnek vagy valaminek?



#jog #család #szülő #jogszabály #Gyermek-,szülő kapcsolat
2020. aug. 10. 18:45
1 2
 11/20 anonim válasza:
30%
Szerintem az a te személyes tered. Az h ők fotozzák az az ő dolguk. Nekem is ezt csinálták csak már annyiszor bántottak meg h nem is zavart. Egyébként én eleve úgy élem az életem hogy szarni bele mindenbe de nem olyan jó ez sem. A szüleidnek pedig attól hogy ott laksz semmi joguk nincs ehhez. A te szobád, a te életed, a te rumlid ha így szereted tessék :)
2020. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Azt tudod csinálni hogy rendet raksz. Az ő házuk, azért a szobáért is ők fizettek így az is az övék.
2020. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

7-es voltam:

Nem sertenek semmilyen jogot.

Amig szuloknel lakik valaki, addig a szulei a szobaba barmikor belephetnek. Elotte jo esetben ha mar nagyobbacska vagy kopogtatnak de azt se kotelesseguk megvarni, hogy szolj szabad. Sajnos ez van.

2020. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

"Annyi idő alatt, amíg kiírtad ezt a kérdést, kivanézhattad volna a szobád."


Nem tudom, lehet, hogy te szótagolva írsz, de ezt a kérdést, ha extra fogyatékos, akkor is 2 perc alatt kiírja. Ha meg 2 perc alatt rendet rak, nincs is kupi.

2020. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
Viszont 2 perc alatt annyi mindent a helyére lehet rakni, hogy mar nincs is ertelme fotozni.
2020. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Az a személyestered, ahol a helíesírási szótárt tartod. Mivel az nincs, hát személyes tered sincs :D
2020. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%

"Viszont 2 perc alatt annyi mindent a helyére lehet rakni, hogy mar nincs is ertelme fotozni."


Tartom, hogy ha két perc alatt ezt meg lehet csinálni, akkor nincs kupi, és ez esetben a szülei ostobák.

2020. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
Hidd el, a porszívó nem harapja le a kezed! ;)
2020. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
42%

Én egyszer jöttem haza a suliból és azt látom, hogy anyám dobálja ki a ruháimat az ablakon. Felmentem a szobámba és kidobtam én is párat, hogy tudjam mi a jó ebben, aztán hagytam még fél órát lógni öket kint a tuján amin fennakadtak. Azt hitte hogy majd szégyenleni fogom a szomszédok elött, de nem. Ez kb.15 éve volt.


A vicc az egészben, hogy a saját lakásom egyáltalán nem kupis, tiszta és rendezett, konmari hozzám jár ihletért. Akkoriban nem érdekelt a rendrakás, a saját gyerekem szobája teljes mértékben a saját tere lesz, tuti nem fogom fényképezgetni. Most még takarítok utána, mert kicsi, fél éves.

2020. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
36%

Tartom, hogy ha két perc alatt ezt meg lehet csinálni, akkor nincs kupi

Nem teljes takarításrol beszelek, de teny hogy sokmindent a helyere lehet rakni, es lenyegesen másabb az összhatás.

Aki volt sorkatona, annak meg sok is a 2 perc.

2020. aug. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!